• -17%
GSI Microlite 500 Flip Campsite ultralekki kubek termiczny
GSI Microlite 500 Flip Campsite ultralekki kubek termiczny
GSI Microlite 500 Flip kubek termiczny
GSI Microlite 500 Flip Campsite ultralekki kubek termiczny
GSI Microlite 500 Flip Campsite ultralekki kubek termiczny
GSI Microlite 500 Flip kubek termiczny

GSI Microlite 500 Flip kubek termiczny

Kubek termiczny GSI Microlite 500 Flip jest niezwykle lekki, posiada smukły profil, dzięki czemu pasuje do większości uchwytów samochodowych, łatwo go również wsunąć do torebki czy plecaka. Kubek Microlite Flip 500 utrzymuje temperaturę napojów gorących i zimnych do 10 godzin, mimo iż dzięki innowacyjnej konstrukcji jest lżejszy o 30 % od większości tradycyjnych modeli.

Ergonomicznie wyprofilowany ustnik zamykany jest zabezpieczającą klapką, którą obsługujemy jedną ręką. Klapka zamykana jest na przycisk z blokadą, która uniemożliwia przypadkowe otwarcie kubka i rozlanie zawartości. Termokubek dostępny w pięknych kolorach, lakier jest bardzo odporny na ścieranie.

Kubek na kawę lub herbatę wykonany jest z nierdzewnej stali, nie przenika smakami, łatwo utrzymać go w czystości.

Kolor
Wysyłamy w 24 godziny
116,12 zł 139,90 zł -17%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 139,90 zł

 GSI Microlite 500 Flip bardzo lekki kubek termiczny o pojemności 500 ml. Smukły profil termokubka sprawia, iż łatwo mieści się w plecaku czy torebce lub wąskiej kieszeniDzięki innowacyjnej konstrukcji kubek GSI Microlite 500 Flip ścianki kubka mają jedynie 2 mm grubości. Termokubek Microlite dzięki temu jest lżejszy od tradycyjnych kubków o około 30%. Mimo cieniutkich ścianek i lekkiej konstrukcji kubek utrzymuje temperaturę gorących napojów aż do 10 godzin!

Wielkość i kształt termokubka GSI Microlite sprawia iż z łatwością zabierzesz go ze sobą do plecaka, torebki lub samochodu

Kubek GSI Microlite 500 Flip ma smukły kształt, mieści się w większości uchwytów na kubki, można go wygodnie shować do plecaka czy damskiej torebki. Jest wygodny do uchwycenia i trzymania w dłoni.

Ergonomicznie wyprofilowany ustnik zamykany jest zabezpieczającą klapką, którą obsługujemy jedną ręką. Klapkę, która chroni ustnik przed zabrudzeniem otwieramy jednym naciśnięciem guzika. Przycisk posiada zabezpieczenie przed przypadkowym otwarcie i rozlaniem zawartości.

Ultralekki termokubek z nierdzewnej stali. Sprosta wymaganiom intensywnego codziennego użytkowania

Termokubek wykonany został z nierdzewnej stali, utrzymanie temperatury zapewniają próżniowo izolowane ścianki. Stal jest materiałem niezwykle trwałym, odpornym na rdzę, oraz przenikanie zapachów. Piękne kolory zewnętrzne kubków termicznych jak i termosów GSI są nanoszone w bardzo odpornej na szorowanie i zarysowania technologii.Specyfikacja kubka termicznego GSI Microlite 500 Flip:Waga: 220g

Pojemność: 500 ml

Materiał: stal nierdzewna

Wymiary 8x7x23 cm


67001
7 Przedmioty
0090497670015

12 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist
Product added to compare.