GSI Microlite 720 Flip kubek termiczny
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-17%

GSI Microlite 720 Flip kubek termiczny

Kubek termiczny GSI Microlite 720 Flip jest niezwykle lekki, posiada smukły profil, dzięki czemu pasuje do większości uchwytów samochodowych, łatwo go również wsunąć do torebki czy plecaka. Kubek Microlite Flip 720 utrzymuje temperaturę napojów gorących i zimnych do 10 godzin, mimo iż dzięki innowacyjnej konstrukcji jest lżejszy o 30 % od większości tradycyjnych modeli.

Ergonomicznie wyprofilowany ustnik zamykany jest zabezpieczającą klapką, którą obsługujemy jedną ręką. Klapka zamykana jest na przycisk z blokadą, która uniemożliwia przypadkowe otwarcie kubka i rozlanie zawartości. Termokubek dostępny w pięknych kolorach, lakier jest bardzo odporny na ścieranie.

Kubek na kawę lub herbatę wykonany jest z nierdzewnej stali, nie przenika smakami, łatwo utrzymać go w czystości.

132,72 zł 159,90 zł -17% 107,90 zł (netto)
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 159,90 zł
block Produkt niedostępny

GSI Microlite 720 Flip bardzo lekki kubek termiczny o pojemności 720 ml. Smukły profil termokubka sprawia, iż łatwo mieści się w plecaku czy torebce lub wąskiej kieszeni

 

 

Dzięki innowacyjnej konstrukcji kubek GSI Microlite 720 Flip ścianki kubka mają jedynie 2 mm grubości. Termokubek Microlite dzięki temu jest lżejszy od tradycyjnych kubków o około 30%. Mimo cieniutkich ścianek i lekkiej konstrukcji kubek utrzymuje temperaturę gorących napojów aż do 10 godzin!

 

Wielkość i kształt termokubka GSI Microlite sprawia iż z łatwością zabierzesz go ze sobą do plecaka, torebki lub samochodu

Kubek GSI Microlite 720 Flip ma smukły kształt, mieści się w większości uchwytów na kubki, można go wygodnie schować do plecaka czy damskiej torebki. Jest wygodny do uchwycenia i trzymania w dłoni.

Ergonomicznie wyprofilowany ustnik zamykany jest zabezpieczającą klapką, którą obsługujemy jedną ręką. Klapkę, która chroni ustnik przed zabrudzeniem otwieramy jednym naciśnięciem guzika. Przycisk posiada zabezpieczenie przed przypadkowym otwarcie i rozlaniem zawartości.

 

Ultralekki termokubek z nierdzewnej stali. Sprosta wymaganiom intensywnego codziennego użytkowania

Termokubek wykonany został z nierdzewnej stali, utrzymanie temperatury zapewniają próżniowo izolowane ścianki. Stal jest materiałem niezwykle trwałym, odpornym na rdzę, oraz przenikanie zapachów. Piękne kolory zewnętrzne kubków termicznych jak i termosów GSI są nanoszone w bardzo odpornej na szorowanie i zarysowania technologii.

 

 

Specyfikacja kubka termicznego GSI Microlite 720 Flip:

Waga: 310g

Pojemność: 720 ml

Materiał: stal nierdzewna

Wymiary 9x8x25 cm

67021
090497670213