Klean Kanteen TK Wide Insulated Cafe Cap 592 ml Real Teal kubek termiczny
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-13%

Klean Kanteen TK Wide Insulated Cafe Cap 592 ml Real Teal

Pięknie zaprojektowany, ale również szczelny, praktyczny i wygodny stalowy kubek termiczny na kawę lub zimne napoje w niebieskim kolorze. Kubek Klean Kanteen Insulated TK Wide Real Teal 592 ml utrzyma temperaturę gorącego napoju przez 17 godzin, a zimnego przez 58 godzin!.

Stal nierdzewna nie przenika zapachami ani smakami, więc woda nalana do butelki na trening lub wędrówkę zawsze będzie miała smak wody.

Kubki Klean Kanteen malowane proszkowo z zastosowaniem nowej technologii są 4x bardziej odporne na powstawanie odprysków niż inne modele butelek. Teraz możesz naprawdę długo cieszyć się zadbaną butelką lub kubkiem nawet jeśli intensywnie jej używasz w terenowych warunkach. Kubek w kolorze niebieskim posiada matowe, antypoślizgowe wykończenie.

199,23 zł 229,00 zł -13% 161,98 zł (netto)
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 170,91 zł
check Wysyłamy w 24 godziny

 

Kubek Termiczny Klean Kanteen TK Wide with Caffe Cap 592 ml Real Teal. Szczelny, elegancki, wygodny stalowy kubek termiczny w kolorze słonecznikowym z matowym, antypoślizgowym wykończeniem.

 

 

Pięknie zaprojektowany, ale również szczelny, praktyczny i wygodny stalowy kubek termiczny na kawę lub zimne napoje w kolorze niebieskim. Kubek Klean Kanteen Insulated TK Wide 592 ml  Real Teal utrzyma temperaturę gorącego napoju przez 17 godzin, a zimnego przez 58 godzin!

 

Kubki Klean Kanteen są wysoce odporne na obtłuczenia i odpryski lakieru.

Malowane są proszkowo z zastosowaniem nowej technologii dzięki której stają się 4x bardziej odporne na powstawanie odprysków niż inne modele butelek. Teraz możesz naprawdę długo cieszyć się zadbaną butelką lub kubkiem nawet jeśli intensywnie jej używasz w terenowych warunkach. Kubek w kolorze niebieskim posiada matowe, antypoślizgowe wykończenie.

 

Termokubek Kanteen TK Wide Cafe Cap 592 ml jest trwały, ekologiczny i w 100% szczelny.

Wykonany z dbałością o detale bezpiecznych dla zdrowia i przyjaznych dla środowiska materiałów. Stal nierdzewna nie przenika zapachami ani smakami, więc woda nalana do butelki na trening lub wędrówkę zawsze będzie miała smak wody. Cały produkt jest wolny od BPA.

 

 

Termokubek Klean Kanteen łatwo utrzymać w czystości.

Smukła konstrukcja sprawia, iż butelka pasuje do większości uchwytów, kieszeni plecaka, łatwo można ją wsunąć do torebki.

 

Wersja Cafe Cap posiada zamknięcie przez które można wygodnie pić, natomiast wbudowane zamknięcie gwarantuje, iż z kubka nic nie wycieknie. Niespotykanym w innych modelach rozwiązaniem jest składany stalowy uchwyt wbudowany w wieczko umożliwiający noszenie lub przypięcie kubka. Szeroka szyjka kubka pozwala na wrzucenie do środka kostek lodu, kawałków owoców lub cytryny.

 

 

Specyfikacja termokubka Klean Kanteen TK Wide Cafe Cap Real Teal 592 ml:

 

Materiał: stal nierdzewna 18/8

Pojemność: 592 ml

Waga: 447 g

Wymiary: 254 x76,2 mm

Średnica szyjki: 66 mm

1008324
2 Przedmioty
0763332064989