Turystyczny zestaw gotujący Optimus Elektra FE
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Kuchenka turystyczna Optimus Elektra FE

Efektywna i energooszczędna kuchenka turystyczna z osłoną przeciwwiatrową i zapalnikiem piezo w komplecie. Garnek 0,95L z przykrywką wykonany z aluminium z powłoką nieprzywierającą. W garnku zastosowano wymiennik ciepła - radiator, który zmiejsza straty ciepła a także zużycie gazu i przyspiesza czas gotowania o 20%.  W zestawie znajdziemy również niezwykle lekki palnik Crux Lite.

399,00 zł (brutto) 324,39 zł (netto)
block Produkt niedostępny

Optimus Electra Fe - efektywna i oszczędzająca zużycie gazu kompletna kuchenka turystyczna, w zestawie garnek 0,95L, palnik Optimus Crux Lite, osłonę przeciwwiatrową oraz zapalnik piezo

 

Efektywna i energooszczędna kuchenka turystyczna z osłoną przeciwwiatrową i zapalnikiem piezo w komplecie. Garnek  - menażka wykonany z anodowanego aluminium z powłoką nieprzywierającą o pojemności 0,95L z przykrywką, która może służyć również jako patelnia. W garnku zastosowano wymiennik ciepła - radiator, który zmniejsza straty ciepła i zużycie gazu oraz przyspiesza czas gotowania o 20%. 

Zabezpieczone silikonową osłonką składane uchwyty garnka i patelni pozwolą bezpiecznie je przenosić bez ryzyka poparzenia. Garnek posiada wyprofilowany dzióbek, który ułatwia nalewanie bez rozlewania oraz wewnętrzną podziałkę

W zestawie znajdziemy również niezwykle lekki palnik Crux Lite (72g!) oraz wpinaną na kartusz osłonę przeciwwiatrową palnika. 

 

Specyfikacja:
Materiał: Stal nierdzewna, aluminium
Moc palnika: 3000 Watt
Mieszanka gazów: propan/butan
Czas gotowania: średnio 2,3 min/ 0,8L wody ( w zalezności od warunków klimatycznych oraz wysokości)
Waga: 455g
Wymiary: 12,4 x 16,6 cm
Gwarancja: 2 lata

W skład zestawu wchodzą:

-garnek z przykrywką / patelnią Terra Weekned HE o pojemności 0.95 L
-palnik Crux Lite
-osłona przeciwwiatrowa palnika
- zapalnik piezo
- pokrowiec

 

8018921
604375189218

1 inny produkt w tej samej kategorii: