GSI Microlite Twist Black 720ml kubek termiczny
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

GSI Microlite Twist Black 720ml kubek termiczny

Kubek termiczny GSI Microlite 720 Twist Black dzięki innowacyjnej konstrukcji jest lżejszy o 30 % od większości tradycyjnych modeli. Utrzymuje gorącą temperaturę napojów aż do 12 h, a zimnych do 24h. Kubek obok niskiej wagi posiada smukły kształt, dzięki czemu pasuje do większości uchwytów samochodowych, bez trudu zmieści sie również do torebki czy plecaka.

Kubek Microlite Twist 720 posiada zakręcane zamknięcie z pętelką przy nakrętce, za którą kubek można złapać lub przypiąć.  Nakrętka posiada specjalną wypustkę ułatwiającą otwieranie nawet w grubych rękawicach.  Zaawansowana technologia malowania kubków sprawia iż lakier jest bardzo odporny na ścieranie.

Kubek na kawę lub herbatę wykonany jest z nierdzewnej stali 18/8, nie przenika smakami, łatwo utrzymać go w czystości.

132,99 zł (brutto) 108,12 zł (netto)
check Wysyłamy w 2 dni

GSI Microlite 720 Twist Black – ultralekki kubek termiczny o pojemności 720 ml. Smukły kształt termokubka sprawia, iż łatwo zmieści się w kieszeni plecaka lub torebce

 

 

Kubek termiczny GSI Microlite 720 Twist  Black dzięki innowacyjnej konstrukcji i ściankom o grubości zaledwie 2mm jest lżejszy o 30 % od większości tradycyjnych modeli. Mimo cieniutkich ścianek i lekkiej konstrukcji kubek utrzymuje temperaturę gorących napojów aż do 12 godzin, a zimnych do 24!

 

Smukły kształt termokubka GSI Microlite Twist 720 sprawia iż bez trudu zmieścisz go do uchwytu samochodowego, plecaka lub torebki.  

Kubek GSI Microlite 720 Twist  posiada bezpieczną zakrętkę, w zakrętce zastosowano wypustkę, która działa jak dźwignia, która ułatwia odkręcanie termokubka nawet w grubych rękawicach, nawet jeśli wewnątrz wytworzy się  podciśnienie.

Zakrętka termokubka posiada zintegrowaną pętelkę, którą można wykorzystać jako uchwyt, lub uszko do przypięcia kubka.

 

 

Ultralekki termokubek z nierdzewnej stali. Sprosta wymaganiom intensywnego codziennego użytkowania

Termokubek wykonany został z nierdzewnej stali 18/8, utrzymanie temperatury zapewniają próżniowo izolowane ścianki. Stal jest materiałem niezwykle trwałym, łatwym w czyszczeniu i odpornym na rdzę oraz przenikanie zapachów. Piękne kolory zewnętrzne kubków termicznych jak i termosów GSI są nanoszone w bardzo odpornej na szorowanie i zarysowania technologii.

 

 

Specyfikacja kubka termicznego GSI Microlite 720 Twist Black:

Waga: 290g

Pojemność: 720 ml

Materiał: stal nierdzewna

Wymiary 23,6x7,4x9,7 cm

Otwór butelki: średnica 5cm

67035
11 Przedmioty
0090497670350