Patagonia Nano Puff Hoody lekka damska kurtka ocieplana Primaloft One
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Wyprzedaż!-25%

Patagonia W's Nano Puff Hoody damska kurtka na Primaloft One

Lekka jak piórko, nieprzewiewna i bardzo ciepła damska kurtka z ociepleniem Primaloft One. Kurtka Patagonia Nano Puff Hoody to zaledwie 329 gramów ciepła!, które możemy zamknąć w maleńkim pakieciku i zabrać ze sobą wszędzie, a wtedy żaden chłód nas nie zaskoczy. Kurtka, wzorowana na swetrach puchowych, może być noszona zarówno jako samodzielna kurtka, ale również jako warstwa  docieplająca.

599,25 zł (brutto) 799,00 zł -25% 487,19 zł (netto)
check Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Patagonia W's Nano Puff Hoody - lekka jak piórko, nieprzewiewna i bardzo ciepła damska kurtka z ociepleniem Primaloft OneKurtka Patagonia Nano Puff Hoody to zaledwie 329 gramów ciepła!, które możemy zamknąć w maleńkim pakieciku i zabrać ze sobą wszędzie, a wtedy żaden chłód nas nie zaskoczy.
Bardzo lekka wytrzymała damska kurtka, która może być używana zarówno jako zewnętrzna warstwa ubrania jak i kolejna warstwa  docieplająca ubioru.
Jako wypełnienie kurtki zastosowano syntetyczny puch w jego najcieplejszej wersji -  Primaloft One. Lekki, wodoodporny i zapewniający niezwykły komfort termiczny przy minimalnej wadze. Jedno z bardzo niewielu wypełnień, które naprawdę grzeje nawet jeśli całkiem przemoknie
Tkanina zewnętrzna to poliester, materiał nieprzewiewny, zabezpieczony przed nasiąkaniem wilgocią dzięki powłoce hydrofobowej DWR.

  • materiał - lekka tkanina nylonowa odporna na zaciąganie, posiadająca trwałe wykończenie hydrofobowe Deluge® DWR (opatentowana przez Patagonię technologia znacznie podnosząca trwałość powłoki zabezpieczającej przed wilgocią)
  • wypełnienie 60-g PrimaLoft® One - najcieplejszy rodzaj puchu syntetycznego,
  • kurtka szyta w konstrukcji komorowej, nićmi o podwyższonej odporności na przetarcie, co pozwala ustabilizować wypełnienie i zapobiegać jego przemieszczaniu,
  • główny suwak uszczelniony wewnętrzną plisą,
  • dwie zasuwane kieszenie boczne oraz kieszeń wewnętrzna na piersi, do której możemy spakować kurtkę w niewielki pakiecik,
  • prosty kaptur zakończony cienkim, elastycznym ściągaczem mieści się pod kask,
  • waga 329g

 

84226
1 Przedmiot
887187309542

1 inny produkt w tej samej kategorii: