Marmot Featherless Hybrid Jacket Black męski softshell z hybrydowym ociepleniem
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-18%

Marmot Featherless Hybrid Jacket

Niezwykle lekka męska kurtka z innowacyjnym ociepleniem Marmot Featherless Hybrid Jacket, która zatrzyma ciepło nawet przy deszczowej pogodzie. 

Zastosowane w kurtce strefowe ocieplenie to innowacyjna technologia 3M™ Thinsulate™ Recycled Featherless, oparta na ultra lekkich włóknach syntetycznych, które zachowują właściwości termiczne nawet w sytuacji, kiedy kurtka przemoknie. Ocieplenie Featherless odpowiada skuteczności puchowi 700 cui, natomiast jest znacznie lżejsze i działa nawet jeśli zamoknie.

Wewnętrzny materiał kurtki wyposażony w technologię DriClime®, zadba o optymalną oddychalność i skuteczne odprowadzanie na zewnątrz nadmiaru wilgoci. Kurtka posiada przeciwdeszczową impregnację DWR.

Kurtkę można spakować do jednej z kieszeni i zapakować do plecaka w razie zmiany pogody.

Czarny, S
Czarny, L
Czarny, M
Granatowy, M
Granatowy, S
630,58 zł 769,00 zł -18% 512,67 zł (netto)
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 769,00 zł
check Wysyłamy w 24 godziny

Marmot Featherless Hybrid Jacket męska kurtka z hybrydowym, strefowym ociepleniem przypominającym syntetyczny puch. Kurtka jest niezwykle lekka, pakowna, spakowana mieści się w jednej z kieszeni

 

Niezwykle lekka męska kurtka z innowacyjnym ociepleniem Marmot Featherless Hybrid Jacket, która zatrzyma ciepło nawet przy deszczowej pogodzie. 

 

Zastosowane w kurtce strefowe ocieplenie to innowacyjna technologia od 3M™ Thinsulate™ Recycled Featherless, oparta na ultra lekkich włóknach syntetycznych, które zachowują właściwości termiczne nawet w sytuacji, kiedy kurtka przemoknie. Ocieplenie Featherless odpowiada skuteczności puchowi 700 cui, natomiast jest znacznie lżejsze i działa nawet jeśli zamoknie. Kurtka posiada przeciwdeszczową impregnację DWR.

 

Ocieplenie rozmieszczone zostało w niewielkich komorach oddzielonych przeszyciami, aby zapobiec przesuwaniu i zbijaniu w czasie użytkowania lub prania.

 

Wewnętrzny materiał kurtki wyposażony w technologię DriClime®, zadba o optymalną oddychalność i skuteczne odprowadzanie na zewnątrz nadmiaru wilgoci.

 

Kurtkę można spakować do jednej z kieszeni i zapakować do plecaka w razie zmiany pogody.

 

 

Specyfikacja kurtki Marmot Featherless Jacket:

 

Ocieplenie: 3M™ Thinsulate™ Featherless Insulation

Materiał wewnętrzny: DriClime® Bi-Component Wicking Lining

Elastyczne obszycia mankietów

Kurtka pakuje się do własnej kieszeni

Boczne kieszenie zamykane suwakami

Dolny ściągacz

Krój: atletyczny

 

74000-001
1 Przedmioty
889169608995

4 innych produktów w tej samej kategorii: