Helinox Chair Two Forest Green
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Nowy

Helinox Chair Two Forest Green

Ultralekkie krzesło turystyczne Helinox Chair Two, Forest Green zostało zaprojektowane myślą o połączeniu funkcjonalności, komfortu i niezawodności. Fotel Chair Two z łatwością zabierzesz na wielodniowe festiwale muzyczne, na weekendowe wycieczki z plecakiem lub w słoneczne dni do parku.

Konstrukcja krzesła przypomina Chair One, ale ma wyższe oparcie, które lepiej otula i stabilizuje ramiona i szyję.

Istotą konstrukcji tego innowacyjnego krzesła jest rama. Wykonana z lekkiego i wytrzymałego stopu aluminium DAC firmy Helinox, elementy stelażu łatwo łączy się ze sobą i składa.

Złożone krzesło mieści się w torbie o wymiarach 46 x 12cm, waży zaledwie 1180 g przy jednoczesnym utrzymaniu do 145kg, a jego ergonomiczne siedzisko jest wentylowane, zapewniając komfort w upalne dni.

564,99 zł (brutto) 459,34 zł (netto)
check Wysyłamy w 24 godziny

Helinox Chair Two Forest Green ultralekkie, składane krzesło turystyczne

Ultralekkie krzesło turystyczne Helinox Chair Two Forest Green zostało zaprojektowane myślą o połączeniu funkcjonalności, komfortu i niezawodności. Fotel Chair Two z łatwością zabierzesz na wielodniowe festiwale muzyczne, na weekendowe wycieczki z plecakiem lub w słoneczne dni do parku.

Konstrukcja krzesła przypomina Chair One, ale ma wyższe oparcie, które lepiej otula i stabilizuje ramiona i szyję.

Istotą konstrukcji tego innowacyjnego krzesła jest rama. Wykonana z lekkiego i wytrzymałego stopu aluminium DAC firmy Helinox, elementy stelażu łatwo łączy się ze sobą, składa i zapewnia długie lata użytkowania.

Złożone krzesło mieści się w torbie o wymiarach 46 x 12cm, waży zaledwie 1180 g przy jednoczesnym utrzymaniu do 145kg, a jego ergonomiczne siedzisko jest wentylowane, zapewniając chłodny komfort w upalne dni.


Specyfikacja:

- Szybki montaż i demontaż
- Lekkie i łatwe do przenoszenia
- W komplecie pokrowiec
- Wymiary krzesła: 84 x 55 cm (wys x szer)
- Wymiary po złożeniu: 46 x 12 cm
- Maksymalne obciążenie: 145 kg
- Materiał konstrukcji: DAC Aluminum + Engineering Plastic
- Materiał poszycia: Poliester P600D
- Materiał pokrowca: P600D
- Waga: 1180 g

H12880
1 Przedmiot
8809584135540