Travellunch zupa gulaszowa 125g
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-32%

Travellunch zupa gulaszowa 100g

Termin ważności produktu - 1 września 2020r!!!!

Turystyczna żywność liofilizowana: zupa gulaszowa. Kawałki smakowitej wołowiny z pomidorami, przyprawione pachnącymi ziołami, taki posiłek doda energii i przywróci siły na szlaku. Proces liofilizacji pozwala na przygotowanie pełnowartościowych i pełnokalorycznych turystycznych posiłków. Żywność liofilizowana jest bardzo lekka, a do przygotowania posiłku wystarczy zalanie jej wrzątkiem.

 

15,87 zł (brutto) 23,33 zł -32% 15,11 zł (netto)
block Produkt niedostępny

Termin ważności produktu - 1 września 2020r!!!!

Jedzenie liofilizowane Travellunch - zupa gulaszowa z wołowiną porcja 250g

 

Kawałki smakowitej wołowiny z pomidorami, przyprawione pachnącymi ziołami, taki posiłek doda energii i przywróci siły podróżnikom na trudnym szlaku. Dania liofilizowane są szeroko cenione przez podróżników jak i osoby uprawiające przeróżne sporty. Znajdują wykorzystanie są zarówno podczas najdalszych ekspedycji jak i wypadów na biwak, spływy kajakowe czy zwykłe wakacje pod namiotem.  

Potrawy liofilizowane Travellunch zapewnią pełnokaloryczny, wartościowy posiłek, który zaspokoi potrzeby energetyczne organizmu nawet w trakcie największego wysiłku, a szeroki wybór dostępnych smaków czy rodzajów dań nie pozwoli nam się nimi znudzić.

Czym jest proces liofilizacji?

Liofilizacja jest procesem, który ma na celu usunięcie praktycznie całkowicie wody z żywności.  Proces ten prowadzony jest w niskiej temperaturze oraz wysokiej próżni.

Ogromną zaletą liofilizacji jest fakt, iż uzyskana żywność staje się niezwykle lekka nie tracąc jednocześnie swoich właściwości takich jak smak czy zapach,  czy składników odżywczych jak witaminy czy minerały.

Co więcej - porowata struktura składników żywności powoduje iż łatwo nasiąkają one z powrotem wodą, szybko odzyskując pierwotny kształt.

 

Zalety żywności liofilizowanej:

  • żywność bardzo lekka,
  • jednocześnie w pełni wartościowa pod względem zawartości witamin, minerałów czy składników odżywczych,
  • przygotowanie posiłku z żywności liofilizowanej jest szybkie i niezwykle proste
  • proces liofilizacji powoduje, iż nie występuje konieczność stosowania konserwantów
  • a na koniec żywność ta jest po prostu również smaczna!


Dodatkowo żywność liofilizowana Travellunch jest hermetycznie pakowana w opakowania umożliwiające przygotowanie posiłku bezpośrednio w nich - bez konieczności brudzenia innych naczyń, co jest niezmiernie istotne w warunkach, kiedy przygotowanie lub zdobycie wody jest kłopotliwe, lub też nie jesteśmy pewni czystości dostępnej wody.Skład: wołowina, pomidory, zioła, tłuszcz, sól, przyprawy, ekstrakt drożdżowy. 


Waga: 125 g
Opakowanie zawiera 2 saszetki, każda pozwala na przygotowanie 500 ml zupy

 

 

TLZGULA
4008097502670