Travellunch Wołowina pikantna z ryżem 250g
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-10%

Travellunch Wołowina pikantna z ryżem 250g

Turystyczna żywność liofilizowana. Sycące pikantne danie z pożywnej wołowiny doprwionej pikantnie z ryżem. Szybki w przygotowaniu posiłek pomoże szybko uzupełnić energię po intensywnie spędzonym dniu. Opakowanie 250g pozwoli na przygotowanie dwóch porcji. Niska waga i hermetyczne pakowanie żywności Travellunch sprawia, iż wygodnie można ją zabrać na każdą wyprawę.

 

37,62 zł (brutto) 41,80 zł -10% 35,83 zł (netto)
block Produkt niedostępny

Travellunch wołowina pikantna z ryżem, wędzonym boczkiem i warzywami, jedzenie liofilizowane porcja dla 2 osóbDania liofilizowane są szeroko cenione przez podróżników jak i osoby uprawiające przeróżne sporty. Znajdują wykorzystanie są zarówno podczas najdalszych ekspedycji jak i wypadów na biwak, spływy kajakowe czy zwykłe wakacje pod namiotem.  

Potrawy liofilizowane Travellunch zapewnią pełnokaloryczny, wartościowy posiłek, który zaspokoi potrzeby energetyczne organizmu nawet w trakcie największego wysiłku, a szeroki wybór dostępnych smaków czy rodzajów dań nie pozwoli nam się nimi znudzić.

Czym jest proces liofilizacji?

Liofilizacja jest procesem, który ma na celu usunięcie praktycznie całkowicie wody z żywności.  Proces ten prowadzony jest w niskiej temperaturze oraz wysokiej próżni.

Ogromną zaletą liofilizacji jest fakt, iż uzyskana żywność staje się niezwykle lekka nie tracąc jednocześnie swoich właściwości takich jak smak czy zapach,  czy składników odżywczych jak witaminy czy minerały.

Co więcej - porowata struktura składników żywności powoduje iż łatwo nasiąkają one z powrotem wodą, szybko odzyskując pierwotny kształt.

Zalety żywności liofilizowanej:

  • żywność bardzo lekka,
  • jednocześnie w pełni wartościowa pod względem zawartości witamin, minerałów czy składników odżywczych,
  • przygotowanie posiłku z żywności liofilizowanej jest szybkie i niezwykle proste
  • proces liofilizacji powoduje, iż nie występuje konieczność stosowania konserwantów
  • a na koniec żywność ta jest po prostu również smaczna!


Dodatkowo żywność liofilizowana Travellunch jest hermetycznie pakowana w opakowania umożliwiające przygotowanie posiłku bezpośrednio w nich - bez konieczności brudzenia innych naczyń, co jest niezmiernie istotne w warunkach, kiedy przygotowanie lub zdobycie wody jest kłopotliwe, lub też nie jesteśmy pewni czystości dostępnej wody.Skład: ryż, wołowina (5%), wędzony boczek (1%), prażona cebula, pomidory, czerwony pieprz, modyfikowana skrobia, tłuszcz roślinny, sos, maltodextryna,   aromaty naturalne, ekstrakty przypraw,  pochodna serwatki, sól,  przyprawy, polepszacz smaku E 621.

Waga: 250 g

 

TLWOLPIKANT2
4008097502496