TREK'N EAT danie z ryżu po bałkańsku 190g

Trek'n Eat Danie z ryżu po bałkańsku 190g

Trek'n Eat Danie z ryżu po bałkańsku. Danie przywodzące skojarzenia z tradycyjną kuchnią bałkańską, pełne aromatu świeżych ziół. Sycące danie z ryżu i wołowiny przyprawione pachnącymi ziołami, przywrócą siły po długotrwałym wysiłku, co więcej sprawią, że zatęsknisz za nowymi wyzwaniami.

Produkt niedostępny
28,90 zł

 

Trek'N Eat  danie z ryżu po bałkańsku 190g – turystyczna żywność liofilizowana

 

Danie przywodzące skojarzenia z tradycyjną kuchnią bałkańską, pełne aromatu świeżych ziół. Sycące danie z ryżu i wołowiny przyprawione pachnącymi ziołami, przywrócą siły po długotrwałym wysiłku, co więcej sprawią, że zatęsknisz za nowymi wyzwaniami.

Liofilizacja jest procesem usuwania cząstek wody z produktów spożywczych w bardzo niskich temperaturach (-50 stopni C) w warunkach próżni. Żywność uzyskana w procesie liofilizacji jest bardzo lekka, a jednocześnie nie traci wartości odżywczych, a także zapachu czy smaku. Nie wymaga również zastosowania środków konserwujących w celu długotrwałego przechowywania. Kolejną istotną cechą żywności liofilizowanej jest to, iż z łatwością można przywrócić jej pierwotny kształt po prostu zalewając ją wodą.

Kalorie: 605 kcal
Węglowodany: 51 g/100 g
Tłuszcz: 14 g/100 g
Białko: 16 g/100g
Gluten – możliwy
Laktoza – mozliwy

Skład: 43% ryż, suszona wołowina, tłuszcz roślinny, papryka, cebula, pomidory, skrobia modyfikowana, sól, laktoza, cukier, przyprawy, mąka pszenna, drożdże w proszku, przyprawy, aromat (z pszenicy, selera), papryka i koncentrat oleju (papryka, olej słonecznikowy), mleko, karmel, glukozy, maltodekstryny.

Sposób przygotowania:  Wlać wrzącą wodę bezpośrednio do woreczka, nie przekraczając wyznaczonej linii (460 ml). Dokładnie wymieszać, zamkąc woreczek i pozostawić na 10-12 minut.

 

8018568

12 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist
Product added to compare.