TREK'N EAT wołowina a la Strogonoff z ryżem 190g

Trek'n Eat Wołowina a la Strogonoff z ryżem 160g

Trek'n Eat Wołowina a la Strogonoff z ryżem. Smaczne i sycące liofilizowane danie z wołowiny, ryżu oraz warzyw. Doda sił i energii zmęczonym podróżnikom.

Produkt niedostępny
28,90 zł

 

Trek'N Eat  wołowina a la Strogonoff z ryżem 160g – turystyczna żywność liofilizowana

Trek'N Eat  wołowina a la Strogonoff z ryżem.  Smaczne i sycące danie z wołowiny, ryżu oraz warzyw. Doda sił i energii zmęczonym podróżnikom.

Liofilizacja jest procesem usuwania cząstek wody z produktów spożywczych w bardzo niskich temperaturach (-50 stopni C) w warunkach próżni. Żywność uzyskana w procesie liofilizacji jest bardzo lekka, a jednocześnie nie traci wartości odżywczych, a także zapachu czy smaku. Nie wymaga również zastosowania środków konserwujących w celu długotrwałego przechowywania. Kolejną istotną cechą żywności liofilizowanej jest to, iż z łatwością można przywrócić jej pierwotny kształt po prostu zalewając ją wodą.

Skład: ryż 51%, wołowina 11%, maltodekstryna, skrobia, tłuszcz roślinny, śmietana, sól spożywcza, pomidor, papryka, pieczarki, ekstrakt z wołowiny, przyprawy, aromat, sos sojowy (soja, sól spożywcza), ekstrakt drożdżowy, cukier, naturalny aromat (z selerem), glukoza, laktoza, środki zagęszczające: guma guar, karmel, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, drożdże w proszku

Mięso liofilizowane: 17,3g (odpowiada ok. 87g świeżego mięsa)

Sposób przygotowania: Wlać wrzącą wodę bezpośrednio do woreczka, nie przekraczając zaznaczonej linii (380 ml). Dokładnie wymieszać, zamknąć i pozostawić na 10 minut.

 

 

8018561

12 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist
Product added to compare.