STS Turystyczne mydło do prania w listkach 50 szt
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Sea To Summit podróżne mydło do prania w listkach 50 szt

Turystyczne mydło do prania w listkach  - opakowanie 50 płatków. Sea To Summit proponuje nam wybór mydeł podróżnych w płatkach, zamkniętych w opakowaniu mniejszym od dłoni. Opakowanie mieści 50 listków mydła, wystarczy nieco wody i już gotowe.  Taka forma mydła pozwala nam zużyć dokładnie tyle płatków ile potrzebujemy, a po użyciu nie martwimy się, że coś nam wycieknie do kosmetyczki z niedomkniętej mydelniczki.

 

16,99 zł (brutto) 13,81 zł (netto)
block Produkt niedostępny

Sea To Summit Pocket Laundry Wash - turystyczne mydło do prania w listkach  - 50 płatków

 

Aby zachować czystość i higienę w podróży już nie jesteśmy już skazani na pakowanie do bagażu ciężkich mydeł, żeli, pianek czy szamponów. Możemy podróżować lekko nie rezygnując ze środków higieny osobistej.

Sea To Summit proponuje nam wybór mydeł podróżnych w płatkach, zamkniętych w opakowaniu mniejszym od dłoni. Opakowanie mieści 50 listków mydła, wystarczy nieco wody i już gotowe.  Taka forma mydła pozwala nam zużyć dokładnie tyle płatków ile potrzebujemy, a po użyciu nie martwimy się, że coś nam wycieknie do kosmetyczki z niedomkniętej mydelniczki.

  • zawiera wyciąg z zielonej herbaty
  • mydła w płatkach Sea To Summit nie zostawiają białych śladów,
  • są biodegradowalne a zatem przyjazne dla środowiska,
  • nie zawierają parabenów ani fosforanów,
  • możemy bezpiecznie zabrać je na pokład samolotu, nie jest to bowiem mydło w płynie, więc nie zostanie skonfiskowane przez ochronę na lotnisku.

 

ATTPLW
9327868019403