STS Wilderness Wash Pocket Soap kieszonlowe mydło w listkach 50 szt.
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Sea To Summit Wilderness Wash Pocket Soap mydło w listkach 50 szt

Mydełko zapakowane w maleńki pakiecik, który łatwo wszędzie zmieścisz. Forma mydła w listkach sprawia, że używasz tylu płatków ile potrzebujesz, resztę zamykasz, nie martwiąc się że woda wycieknie z mydelniczki i zmoczy resztę kosmetyków. Niezaprzeczalnymi atutami takiej formy mydła są jego lekkość oraz niewielkie rozmiary. Idealne na wszelkie podróże.

16,99 zł 13,81 zł (netto)
block Produkt niedostępny

Sea To Summit  turystyczne uniwersalne mydło w listkach  - 50 płatków

 

Aby zachować czystość i higienę w podróży już nie jesteśmy już skazani na pakowanie do bagażu ciężkich mydeł, żeli, pianek czy szamponów. Możemy podróżować lekko nie rezygnując ze środków higieny osobistej.

Sea To Summit proponuje nam wybór mydeł podróżnych w płatkach, zamkniętych w opakowaniu mniejszym od dłoni. Opakowanie mieści 50 listków mydła, wystarczy nieco wody i już gotowe.  Taka forma mydła pozwala nam zużyć dokładnie tyle płatków ile potrzebujemy, a po użyciu nie martwimy się, że coś nam wycieknie do kosmetyczki z niedomkniętej mydelniczki.

 

  • Mydła Sea to Summit są biodegradowalne a zatem przyjazne dla środowiska,
  • Nie zawierają parabenów ani fosforanów,
  • Możemy bezpiecznie zabrać je na pokład samolotu, nie jest to bowiem mydło w płynie, więc nie zostanie skonfiskowane przez ochronę na lotnisku,

 

APSOAP