Nowe produkty

-20%Nowy
Black Diamond czołówka Sprint 225 Aluminium
Wysyłamy w 24 godziny
Nowa czołówka w ofercie Black Diamond – Sprint 225 lumenów zaprojektowana została z myślą o biegaczach i wszystkich tych, którzy chcą zabrać ze sobą na szlak ultralekkie  iniezawodne źródło światła.

Czołówka Sprint 225, jest tak posiada innowacyjną opaskę, szerszą i stabilną w strefie czoła, a zwężoną w tylnej części głowy, jest mocna i elastyczna, utrzymuje czołówkę w miejscu podczas biegu.

Czołówka posiada znany z innych modeli tej marki przycisk Power Tap umożliwiający płynną regulację natężenia światła. Nowy design żarówki pozwala na wolniejsze zużycie baterii przy tej samej mocy świecenia. Możemy regulować moc od najmocniejszej do najsłabszej jak również światło migające białe. Możemy regulować kąt nachylenia kasetki.

Bateria w tym modelu ładowana jest poprzez kabel USB
172,00 zł
215,00 zł
-15%Nowy
GSI Outdoors Doppio Commuter Mug 192ml kubek na espresso
Wysyłamy w 24 godziny
Niewielki kubek termiczny ze szczelnym wieczkiem, przez które możemy popijać mocną aromatyczną kawę. Wieczko posiada wygodne w użyciu zamknięcie ustnika, tak aby kawa nie stygła, ani nie uległa przypadkowemu rozlaniu w samochodzie, torebce, czy plecaku. Kubek termiczny na espresso GSI Doppio Commuter Mug o pojemności 192 ml, wykonamy został z nierdzewnej stali, posiada podwójne, próżniowo izolowane ścianki. Nie przenika zapachami ani smakami, łatwo go utrzymać w czystości.
W epoce rosnącej świadomości ekologicznej noszenie własnych kubków na kawę jest przejawem dbałości o środowisko i zmniejszanie zużycia jednorazowych opakowań.
55,25 zł
65,00 zł
Nowy
Bukłak Hydrapak Hydrasleeve Seeker 3l
Wysyłamy w 24 godziny


Turystyczny bukłak na wodę HydraSleeve Seeker 3 litry z pokrowcem izolacyjnym może pełnić kilka funkcji.  W wersji podstawowej jest to bardzo wytrzymały zbiornik biwakowy na wodę w duecie z mocnym pokrowcem termicznym. Taka konstrukcja nie pozwoli się zbytnio nagrzać wodzie lub też zbyt szybko zamarznąć. Rolowane zamknięcie pokrowca zapinane sprzączką może zostać wykorzystane do zawieszenia zbiornika.

Zakręcany korek bukłaka HydraSleeve posiada system Plug-N-Play który umożliwia bezpośrednie wpięcie przewodu z ustnikiem, w tej wersji może posłużyć jako bukłak hydro, który umieścimy wewnątrz plecaka lub przytroczymy na zewnątrz. a z możliwością Wielofunkcyjny zbiornik na wodę, który może pełnić funkcję zbiornika na wodę lub bukłaka hydro.
189,00 zł
-20%Nowy
Plecak Black Diamond Mission 75L Cobalt-Black
Wysyłamy w 24 godziny

Wytrzymały i przyjazny w długim użytkowaniu plecak Black Diamond Mission 75 litrów został zaprojektowany  właśnie z myślą o dłuższych wyprawach lub zimowym wspinaniu.
W plecaku Mission 75 zmieścisz bez trudu cały potrzebny sprzęt, a co istotne, szybko te sprzęt wyciągniesz, kiedy będziesz go potrzebował. Oprócz dostępu przez górną klapę, do wnętrza plecaka możemy się dostać poprzez boczny suwak na całej jego długości.
Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest zewnętrzna, mocna kieszeń na raki, z której szybko je wjmiesz lub schowasz.
Ergonomiczny system nośny reActiv, który płynnie porusza się wraz z pracą ciała. Miękkie termoformowane wzmocnienie pleców wraz szelkami i pasem efektywnie przenoszą ciężar bez generowania zbędnych napięć a Ty wkładasz mniej wysiłku aby utrzymać równowagę.
791,20 zł
989,00 zł