Nowe produkty

Nowy
Helinox Chair Two Forest Green
Wysyłamy w 24 godziny
Ultralekkie krzesło turystyczne Helinox Chair Two, Forest Green zostało zaprojektowane myślą o połączeniu funkcjonalności, komfortu i niezawodności. Fotel Chair Two z łatwością zabierzesz na wielodniowe festiwale muzyczne, na weekendowe wycieczki z plecakiem lub w słoneczne dni do parku.

Konstrukcja krzesła przypomina Chair One, ale ma wyższe oparcie, które lepiej otula i stabilizuje ramiona i szyję.

Istotą konstrukcji tego innowacyjnego krzesła jest rama. Wykonana z lekkiego i wytrzymałego stopu aluminium DAC firmy Helinox, elementy stelażu łatwo łączy się ze sobą i składa.

Złożone krzesło mieści się w torbie o wymiarach 46 x 12cm, waży zaledwie 1180 g przy jednoczesnym utrzymaniu do 145kg, a jego ergonomiczne siedzisko jest wentylowane, zapewniając komfort w upalne dni.
564,99 zł
Nowy
LIFESYSTEMS Rechargeable Hand Warmer ogrzewacz do rąk
Wysyłamy w 24 godziny

Ogrzewacz do rąk wielokrotnego użytku ładowany przez USB. Hand Warmer od Lifesystems już w kilka sekund po uruchomieniu zaczyna emitować ciepło które ogrzewa nasze dłonie.

To uniwersalne narzędzie może służyć jako podgrzewacz do rąk lub powerbank i działać do 6 godzin bez ładowania. Dzięki temu, że płytki grzewcze znajdują się po obu stronach urządzenia ciepło rozchodzi się w każdą stronę.

Łatwość obsługi zapewnia ładowanie USB i 4 ustawienia temperatury od 40 do 50 stopni.

Funkcja powerbank pozwala ładować wszystkie urządzenia posiadające złącze USB (telefon, latarka czołowa).

161,99 zł
Nowy
LIFESYSTEMS Stormproof Matches Refill Pack 15 Matches
Wysyłamy w 24 godziny

Wyprawowy niezbędnik. Paczka 20 zapałek odpornych na deszcz i zamoknięcie. Zapałki palą się przez około 20 sekund po odpaleniu dając spory płomień światła.

Zapałki zapakowane w wodoszczelny pojemnik.
26,99 zł
Nowy
LIFESYSTEMS czołówka Intensity 500 Pro
Wysyłamy w 24 godziny

Mocna uniwersalna czołówka oferująca moc światła do 500 lumenów. Latarka czołowa Lifesystems Intensity 500 Pro wyposażona jest w akumulator o bardzo dobrej żywotności, dzięki czemu możemy ją wielokrotnie ładować. Jeśli warunki nie pozwalają na doładowanie akumulator możemy zamienić na 3 baterie AAA.

Latarkę możemy włączyć i wyłączyć za pomocą gestu. Wiązka światła może mieć natężenie nawet 500 lumenów, natężenie światła możemy regulować.
342,99 zł
Nowy
LIFESYSTEMS Plug-in Mosquito Killer Unit
Wysyłamy w 24 godziny

Urządzenie do rozpylania środka przeciw komarom. Urządzenie wystarcza na zabezpieczenie pomieszczenia do 35m². Urządzenie w komplecie posiada 40 wkładów, każdy pozwala na 10 godzin pracy.
50,99 zł
-15%Nowy
Optimus Fuel Bottle 1,5L
Wysyłka 2-4 dni

Butelki na paliwo szwedzkiej firmy Optimus zostały stworzone w celu bezpiecznego transportowania wszelkiego rodzaju paliw płynnych. W połączniu z palnikami Nova czy Nova+  powstanie kuchenka turystyczna, do której paliwo uzupełnimy praktycznie wszędzie. W procesie produkcji butelki poddawane są specjalnemu procesowi hartowania, dzięki czemu zyskują wysoką wytrzymałość na uderzenia. Pojemność 1,5 L, pojemność rzeczywista 1500 ml.
 
80,67 zł
94,90 zł
-10%Nowy
Optimus Fuel Bottle 0,75L
Wysyłka 2-4 dni

Butelki na paliwo szwedzkiej firmy Optimus zostały stworzone w celu bezpiecznego transportowania wszelkiego rodzaju paliw płynnych. W połączniu z palnikami Nova czy Nova+  powstanie kuchenka turystyczna, do której paliwo uzupełnimy praktycznie wszędzie. W procesie produkcji butelki poddawane są specjalnemu procesowi hartowania, dzięki czemu zyskują wysoką wytrzymałość na uderzenia. Pojemność 0,75 L, pojemność rzeczywista 800 ml.
 
76,41 zł
84,90 zł