Nowe produkty

Bridgedale Hike Lightweight Boot Merino Comfort
68,72 zł
85,90 zł -20%
Wysyłamy w 24 godziny
Skarpety Bridgedale Hike Lightweight Merino Comfort jest to odświeżona wersja popularnego modelu Bridgedale Woolfusion Trail. Męskie skarpety turystyczne zaprojektowane z myślą o zapewnieniu komfortu i ochrony podaczas wędrówek w wyższych temperaturach.   Pod całą stopą znajdziemy uiarkowaną amortyzację w postaci dodatkowej warstwy włókien, podciągniętą aż na Achillesa, aby chronić nogę przed otarciami spowodowanymi pracą cholewki buta. Materiał w strefie palców łączony jest na płasko. Połączenie włókien naturalnej wełny merino z wysoką zawartością syntetycznych włókien Coolmax sprawiają, że skarpeta bardzo szybko odparowuje wilgoć na zewnątrz i jest znacznie trwalsza w użytkowaniu. Dodatek włókien lycry sprawia, iż skarpeta jest elastyczna i dopasowuje się do stopy.
Bridgedale Hike Lightweight Endurance Merino Pattern
65,52 zł
81,90 zł -20%
Produkt dostępny, wysyłka w 24 godziny
Kolorowe, kraciaste, męskie skarpety turystyczne Bridgedale Hike Lightweight Merino Endurance o dość uniwersalnym przeznaczeniu. Skarpety które wystarczą na 3 – sezonowe trekkingi, wyprawy czy wycieczki, odpowiednie umiarkowanych temperatur i warunków. Skarpety posiadają amortyzację na średnim poziomie rozmieszczoną głównie w strefie pięty i palców, oraz pod śródstopiem. W skarpetach połączono wysoką zawartość wełny oraz wełny merino  z włóknami syntetycznymi dzięki czemu skarpeta lepiej oddycha i jest bardzo trwała, przetrzyma liczne wędrówki i częste pranie. Dobre dopasowanie skarpety do stopy zapewniają wyprofilowane pięty, lekki ściągacz w rejonie podbicia stopy. W skarpetach zastosowano płaskie łączenia szwów.
Bridgedale Lady Hike Ultra Light T2 Coolmax Performance
57,52 zł
71,90 zł -20%
Produkt dostępny, wysyłka w 24 godziny
Lekkie damskie skarpety turystyczne Bridgedale Lady Hike Ultra Light z minimalną amortyzacją. Skarpety na długie wędrówki w lżejszych butach trekkingowych w gorące dni. Skarpety doskonale oddychają i odprowadzają wilgoć od stopy. W skarpetach wykorzystano własności efektywnie oddychających włókien Coolmax, mocnego nylonu oraz elastycznej lycry. Sprawne odprowadzanie potu na zewnątrz, z dala od stopy zapobiega powstawaniu otarć, pęcherzy czy też odparzeń jakich można nabawić się wędrując w gorący dzień w spoconych skarpetach. Wysokość za kostkę sprawia, że materiał łatwiej odprowadzą pot poza buta. O pełen komfort użytkowniczki zadbają również amortyzacja w postaci dodatkowej warstwy frotte w strefie podeszwy oraz płasko łączone szwy.
Bridgedale Hike MidWeight Boot Merino Comfort
68,72 zł
85,90 zł -20%
Wysyłamy w 24 godziny
Skarpety Bridgedale Hike Merino Comfort jest to odświeżona wersja popularnego modelu Bridgedale Trekker. Ciepłe męskie skarpety turystyczne zaprojektowane z myślą o zapewnieniu wygody i komfortu nawet podczas na całodziennych a nawet wielodniowych wędrówek. Pod całą stopą znajdziemy mocną amortyzację wykonaną w postaci naniesienia dodatkowej miękkiej warstwy włókien, podciągniętą aż na Achillesa, aby chronić nogę przed otarciami spowodowanymi pracą cholewki buta. materiał w strefie palców łączony jest na płasko. Połączenie włókien naturalnej wełny merino z syntetycznymi włóknami Coolmax oraz poliamidu sprawiają, że skarpeta szybciej odparowuje wilgoć i jest znacznie trwalsza w użytkowaniu. Dodatek włókien lycry sprawia, iż skarpeta jest elastyczna i dopasowuje się do stopy.
Black Diamond ATC XP przyrząd do asekuracji i zjazdów
80,75 zł
95,00 zł -15%
Wysyłamy w 24 godziny
Przyrząd do asekuracji i zjazdów Black Diamond ATC XT jest nieco zmodyfikowaną wersją dobrze znanego i lubianego przez wspinaczy przyrządu Guide. W wersji XP waga przyrządu została odchudzona o 30% poprzez zastosowanie dodatkowych maszynowych wycięć po bokach. Przyrząd pozwala na płynne wydawanie lub wybieranie liny podczas asekuracji z góry lub z dołu. Zastosowanie karbowań  pozwala na lepszą kontrolę hamowania liny. Przyrząd ATC XT posiada dużą wytrzymałość użytkową,  nawet po długim czasie używania nie wycierają się na nim ostre krawędzie. Współpracuje z linami 7,7 - 11 mm.
Black Diamond ATC Guide przyrząd do asekuracji
96,80 zł
121,00 zł -20%
Wysyłamy w 24 godziny
Dobrze znany już wspinaczom, solidny i wygodny przyrząd do asekuracji i zjazdów Black Diamond ATC Guide. W nowej wersji  jest lżejszy o 10%, waży jedynie 80g. Przyrząd posiada otwory w kształcie litery V z profilowanymi karbami, taka konstrukcja pozwala na lepszą kontrolę nad liną, płynnym wydawaniem czy wybieraniem liny, a także wyłapywaniem lotu. Wpięcie specjalnego "ucha" w górne stanowisko umożliwia asekurację z góry, nawet dwóch osób jednocześnie.  Wytrzymały przyrząd o dużej wytrzymałości użytkowej,  nawet po długim czasie użytkowania nie wycierają się na nim ostre krawędzie. Współpracuje z linami 7,7 -11 mm.