Nowe produkty

Rockland Comet termos obiadowy 750 ml
85,00 zł
Lubisz zdrowo się odżywiać  i często zabierasz ze sobą własnoręcznie przygotowane ciepłe posiłki do pracy, szkoły czy w podróż?  Zastanawiasz się czasem jak bezpieczne zapakować przygotowany obiad, tak aby nie stracił świeżości i nie trzeba było go odgrzewać?   Doskonałym rozwiązaniem tutaj będzie właśnie termos obiadowy Rockland Comet 750 ml,  stalowy termos o bardzo dokładnie przemyślanej konstrukcji. Dzięki naturalnym właściwościom stali posiłki zachowają pierwotny smak i zapach. Podwójne, próżniowo izolowane ścianki sprawią że przygotowane danie długo pozostanie ciepłe a nawet gorące.   Zewnętrzna powłoka jest nieco chropowata w dotyku, termos nie wyśliźnie się z rąk. Zamontowany w przykrywce przycisk pozwala na odpowietrzenie termosu, tak aby łatwiej było go otworzyć.
Rockland Comet termos obiadowy 500 ml
75,00 zł
Lubisz zdrowo się odżywiać  i często zabierasz ze sobą własnoręcznie przygotowane ciepłe posiłki do pracy, szkoły czy w podróż?  Zastanawiasz się czasem jak bezpieczne zapakować przygotowany obiad, tak aby nie stracił świeżości i nie trzeba było go odgrzewać?   Doskonałym rozwiązaniem tutaj będzie właśnie termos obiadowy Rockland Comet,  stalowy termos o bardzo dokładnie przemyślanej konstrukcji. Dzięki naturalnym właściwościom stali posiłki zachowają pierwotny smak i zapach. Podwójne, próżniowo izolowane ścianki sprawią że przygotowane danie długo pozostanie ciepłe a nawet gorące.   Zewnętrzna powłoka jest nieco chropowata w dotyku, termos nie wyśliźnie się z rąk. Zamontowany w przykrywce przycisk pozwala na odpowietrzenie termosu, tak aby łatwiej było go otworzyć.
Kije Black Diamond Trail Back
254,15 zł
299,00 zł -15%
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Stabilne i wygodne kije trekkingowe Black Diamond Trail Back mogą zostać niezawodnym towarzyszem górskich wędrówek na cztery pory roku. Klasyczne 3-segmentowe kijki z wygodnym i niezawodnym systemem regulacji długości FlickLock. Żadnego dokręcania, poprawiania, gubienia po drodze wybranej długości. Dwie zatrzaski Flick Lock które zablokujemy jedną ręką pozwolą szybko i łatwo ustawić potrzebną długość kijka. Blokada po zamknięciu stabilnie utrzymuje ustaloną długość kija. Najnowsza odsłona modelu Trail Back posiada gumowy uchwyt ze żłobieniami, a piankowe przedłużenie uchwytu pozwala na szybkie i pewne złapanie kija na mniejszej długości przy chwilowej zmianie nachylenia stoku. Kijki posiadają talerzyki trekkingowe.
Czołówka Black Diamond Spot 325 lumenów
142,76 zł
172,00 zł -17%
Nowa wersja znanej i docenianej czołówki Black Diamond Spot 325 lumenów jest jeszcze lżejsza, mocniejsza i bardziej kompaktowa. Istotną innowacją tego modelu jest dodanie dodatkowego przycisku do obsługi czołówki. Główny przycisk służy do włączania/ wyłączania czołówki oraz regulacji jasności świecenia. Mały przycisk pozwala przełączać pomiędzy trybami świecenia. Nowa konstrukcja soczewki nie tylko pozwala na wyemitowanie mocniejszego światła, ale  przyczynia się do oszczędniejszego zużywania baterii. Z boku czołówki znajdziemy przycisk Power Tap, który natychmiastowo włącza najmocniejsze światło, a mieszczący się na drugim boku lampki 3–stopniowy wskaźnik pokaże zużycie baterii. Wodoszczelność na poziomie IPX8 sprawia, że czołówka jest praktycznie wodoszczelna
Czołówka Black Diamond Storm 375 lumenów
196,71 zł
237,00 zł -17%
Przygotowana na najtrudniejsze wyzwania wodoszczelna oraz odporna na kurz czołówka  Black Diamond Storm 375 lumenów W nowej wersji jest jeszcze lżejsza, mocniejsza i bardziej ergonomiczna. Istotną innowacją tego modelu jest dodanie dodatkowego przycisku do obsługi czołówki. Główny przycisk służy do włączania czołówki oraz regulacji jasności. Mały przycisk pozwala przełączać pomiędzy 6 trybami świecenia. Nowa konstrukcja soczewki pozwala na wyemitowanie mocniejszego światła, przy oszczędniejszym zużywaniu baterii. Z boku czołówki znajdziemyprzycisk Power Tap, który pozwala na szybkie przełączanie najmocniejsze/najsłabsze światło, a na drugim boku mieści się 3–stopniowy wskaźnik zużycia baterii. Wodoszczelność IPX67 sprawia, że czołówka jest wodoszczelna i odporna na zakurzenie.
Black Diamond Dawn Patrol Shell
657,90 zł
774,00 zł -15%
Nawet jeśli masz plecak wypakowany sprzętem i mało miejsca, żeby jeszcze cokolwiek wcisnąć, kurtkę Black Diamond Dawn Patrol Shell zmieścisz na pewno. Kurtka z bardzo wytrzymałego na mechaniczne uszkodzenia, rozciągliwego w czterech kierunkach materiału  chroni przed wychłodzeniem przez wiatr oraz przemoczeniem przez niewielki deszcz. Pod kapturem kurtki zmieści się kask wspinaczkowy lub narciarski, a boczne kieszenie są umiejscowione tak aby można było z nich korzystać w uprzęży wspinaczkowej. Kurtka do użytku całorocznego, chroni przed pogodą, pozwala na pełen zakres ruchów.  
Black Diamond Windweight Mitt rękawice z klapką
152,10 zł
169,00 zł -10%
Rękawice windstopperowe z klapką. Potrzebujesz uwolnić palce do precyzyjnej operacji na mrozie, wystarczy że wywiniesz do góry klapkę, zapniesz na magnetyczny nap i gotowe! Rękawice Black Diamond WindWeight Mittm uszyte z blokującego wiatr Polartec® Windbloc-ACT® , wnętrze dłoni zostało wzmocnione wytrzymałą skórą Pittard.
GSI Outdoors Stailness Double Wall Wine Glass 300 ml
64,90 zł
Ciepły wieczór na plaży, w górach lub biwaku, deska serów, świeża bagietka. Tylko lampki wina brak. Na to też znajdzie się sposób. Stalowy kieliszek do wina, z podwójnymi , izolowanymi termicznie ściankami i w dodatku przykrywką. Z takim wyposażeniem wino nie straci smaku, nie zagrzeje się zbyt szybko od otoczenia, a przykrywka nie pozwoli aby coś wpadło do środka. I proszę kolacja udana!
GSI Outdoors Camp Cup 450 ml
62,91 zł
69,90 zł -10%
Wysyłamy w 24 godziny
Stalowy kubek biwakowy 450 ml z pokrywką na herbatę lub kawę. Dzięki podwójnym, izolowanym próżniowo ściankom, działa podobnie jak termos, sprawiając iż przygotowany napój dłużej pozostanie gorący. Kubek zamykany jest szczelną przykrywką, która zatrzymuje ciepło, zapobiega rozlaniu kawy lub herbaty, a przez którą można wygodnie popijać z kubka.
GSI Outdoors Camp Cup 270 ml
58,41 zł
64,90 zł -10%
Wysyłamy w 24 godziny
Stalowy kubek z przykrywką na herbatę lub kawę 270 ml. Dzięki podwójnym, izolowanym próżniowo ściankom, kubek Camp Cup działa podobnie jak termos, sprawiając iż przygotowany napój dłużej pozostanie gorący. Kubek zamykany jest szczelnym wieczkiem, które zatrzymuje ciepło, zapobiega rozlaniu kawy lub herbaty, a przez którą można wygodnie popijać z kubka.
GSI Bugaboo Cup 415 ml
44,90 zł
Lekki kubek turystyczny ze składanymi uszami. Wypijesz z niego ulubioną kawę na kempingu albo odmierzysz składniki w kuchni dzięki wyrazistej wytłaczanej podziałce z boku kubka. Optymalnej wielkości motylkowe uszka składają się płasko do boków dzięki czemu nie zajmują miejsca i nie przeszkadzają w spakowaniu
Bridgedale Hike Ultra Light T2 Boot
71,80 zł
Męskie skarpety turystyczne w wersji ultralight. Skarpety na długie wędrówki w lżejszych butach trekkingowych w gorące dni. Skarpety doskonale oddychają chroniąc w ten sposób stopę oraz komfort wędrowca. W skarpetach wykorzystano własności efektywnie odprowadzających wilgoć włókien Coolmax, mocnego nylonu oraz elastycznej lycry. Sprawne odprowadzanie potu na zewnątrz, z dala od stopy zapobiega powstawaniu otarć, pęcherzy czy też odparzeń jakich można nabawić się wędrując w gorący dzień w spoconych skarpetach. Wysokość za kostkę sprawia, że materiał łatwiej odprowadzą pot poza buta. O pełen komfort użytkownika zadbają również amortyzacja w postaci dodatkowej warstwy frotte w strefie podeszwy oraz płasko łączone szwy.