Nowe produkty

Kijki Rockland Rapid Alu
149,00 zł
Kijki trekkingowe Rockland Rapid Alu polubią miłośnikach pieszych wędrówek. Trzysegmentowe kijki z o stabilnej aluminiowej konstrukcji zapewnią lepszą stabilizację oraz komfort przemierzania wymagających szlaków. Używanie kijków trekkingowych w nierównym terenie zapewnia zmniejszenie obciążenia dla kolan i stawów, a także ułatwia wędrowanie nawet z ciężkim plecakiem.
Kijki Rockland Rapid Carbo
229,00 zł
Kijki trekkingowe Rockland Rapid Carbo zaprojektowane z myślą o miłośnikach pieszych wędrówek. Trzysegmentowe kijki z o lekkiej konstrukcji z włókna węglowego zapewnią lepszą stabilizację oraz komfort przemierzania wymagających szlaków. Używanie kijków trekkingowych w nierównym terenie zapewnia zmniejszenie obciążenia dla kolan i stawów, a także ułatwia wędrowanie nawet z ciężkim plecakiem.
Pacsafe Venturesafe X saszetka biodrowa
269,10 zł
299,00 zł -10%
Biodrówka antykradzieżowa Pacsafe Venturesafe X posiada liczne zabezpieczenia przed kradzieżą gotówki, dokumentów czy tożsamości. Jeśli lubisz podróżować ze spokojną głową, podziwiać miejsca i zabytki, z saszetką Pacsafe będzie to możliwe. Zewnętrzna kieszeń wzmocniona stalową siateczką nie pozwoli na przecięcie materiału, liczne kieszenie zamkniemy specjalnymi suwakami, które po odpowiednim zablokowaniu uniemożliwiają rozsunięcie saszetki i wydobycie zawartości. Pas biodrowy wzmocniony został stalową linką, odporną na przecięcie, zapinamy go specjalną klamerką z blokadą. Taka konstrukcja pozwala bezpiecznie zapiąć  saszetkę do krzesła w kawiarni, lub innego miejsca, gdzie chcemy ją zabezpieczyć po zdjęciu z pasa  
Ręcznik Dr Bacty XL Tukan
79,90 zł
Ręcznik szybkoschnący DrBacty Tukan z impregnacją antybakteryjną Polygiene w rozmiarze XL. Wykonany z mikrofibry - tkaniny, której włókna są 4 razy cieńsze od ludzkiego włosa, co sprawia, iż mimo niskiej wagi ręcznik  temu jest niezwykle chłonny. Może zaabsorbować ilość wody 4,5 razy większą od swojej wagi i 3 razy większą od tkaniny bawełnianej o tej samej powierzchni. Wzór z kolorowymi kwiatami i tukanami przełamuje nudę jednokolorowych ręczników, pozwala poczuć się bliżej natury na basenowym czy biwakowym prysznicu.  
Ręcznik Dr Bacty XL Liście
79,90 zł
Ręcznik szybkoschnący DrBacty Liście z impregnacją antybakteryjną Polygiene w rozmiarze XL. Wykonany z mikrofibry - tkaniny, której włókna są 4 razy cieńsze od ludzkiego włosa, co sprawia, iż mimo niskiej wagi ręcznik  temu jest niezwykle chłonny. Może zaabsorbować ilość wody 4,5 razy większą od swojej wagi i 3 razy większą od tkaniny bawełnianej o tej samej powierzchni. Wzór w liście monstery przełamuje nudę jednokolorowych ręczników, pozwala poczuć się bliżej natury na basenowym czy biwakowym prysznicu.  
Marmot Durango Pants
323,10 zł
359,00 zł -10%
Wytrzymałe spodnie na całodniowe wspinaczki. Kto wytrzyma więcej Ty czy spodnie Marmot Durango? Uszyte z odpornego na intensywne użytkowanie połączenia nylonu z bawełną, lekko streczowego, oddychającego, szybkoschnącego. Zaprojektowane w sposób zapewniający maksymalną swobodę i zakres ruchu - wszyty w kroku klin oraz profilowane kolana zadbają o mobilność. Spodnie posiadają wbudowany filtr UPF 50
Marmot W's Kodachrome Pants
305,10 zł
339,00 zł -10%
Damskie spodnie turystyczne, doskonale skrojone, podkreślające damską sylwetkę, a jednocześnie oferujące pełną swobodę ruchów. Marmot Kodachrome W’s Pants to doskonały towarzysz codziennych zmagań jak i dalekich podróży. Uszyte z wytrzymałego na intensywne użytkowanie i przetarcia lekko streczowego materiału. Spodnie Kodachrome poosiadają filtr UPF 50, są szybkoschnące oraz zabezpieczone przed przemakaniem impregnacją DWR. Dla zapewnienia maksymalnej wygody spodnie posiadają klin wstawiany w kroku, profilowane kolana, a w razie potrzeby w spodniach możemy podwinąć nogawki, podpiąć je bocznymi napami i zamienić w turystyczne spodnie 3/4. Te jedne spodnie możesz zabrać nawet w długą podróż i zróżnicowane okoliczności, a nie zawioda oczekiwań.
Sea To Summit Alpha Set 1.1
179,91 zł
199,90 zł -10%
Menażka z miską i kubkiem termicznym  Sea To Summit Alpha Set 1.1 jest doskonałym rozwiązaniem, dla tych którzy cenią sobie podróżowanie na lekko. W zestawie znajdziemy menażkę 1,2 litra z lekkiego i wytrzymałego anodowanego aluminium wraz z przykrywką. Przykrywka posiada otwory umożliwiające odcedzanie potraw. Uchwyt przykrywki został innowacyjnie zaprojektowany, można go za czepić o brzeg garnka, tak aby nie trzeba było szukać miejsca gdzie można pokrywę bezpiecznie odłożyć. Składany uchwyt garnka z bezpiecznym, pokrytym silikonem uchwytem stabilnie blokuje się po rozłożeniu. Na czas transportu w menażce mieszczą się kolejne elementy zestawu: miska Delta 800 ml oraz kubek z osłoną termoizolacyjną Delta Insulmug 350ml .