Black Diamond Notion Shorts Raging Sea męskie spodenki wspinaczkowe
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-10%

Black Diamond Notion Shorts męskie shorty

Krótkie męskie spodnie z organicznej bawełny z domieszką elastanu Black Diamond Notion Shorts to przede wszystkim wygoda noszenia. Klasyczna bawełna dzięki połączeniu z włóknami syntetycznym jest bardziej elastyczna, lepiej oddycha, a materiał zyskał na wytrzymałości.Spodenki Notion Shorts mają elastyczny pas z wszytą taśmą do dopasowania w pasie, luźny krój powoduje iż nie krępują ruchów. Nie posiadają żadnych elementów, które przeszkadzałyby po założeniu uprzęży wspinaczkowej. Potrzebne drobiazgi zmieścisz w dwóch przednich, dwóch tylnych kieszeniach a dokumenty bezpiecznie schowasz w bocznej zamykanej suwakiem kieszonce.Spodenki sprawdzą się doskonale zarówno podczas zwykłego codziennego noszenia, ale również podczas wypadów wspinaczkowych w gorący dzień.

215,10 zł (brutto) 239,00 zł -10% 174,88 zł (netto)
check Wysyłamy w 24 godziny

 

Black Diamond Notion Shorts Raging Sea krótkie spodenki męskie z bawełny organicznej. Spodenki z elastycznym pasem o luźnym kroju, zapewnią pełną swobodę ruchów

 

Krótkie męskie spodnie z organicznej bawełny z domieszką elastanu Black Diamond Notion Shorts to przede wszystkim wygoda noszenia. Klasyczna bawełna dzięki połączeniu z włóknami syntetycznym jest bardziej elastyczna, lepiej oddycha, a materiał zyskał na wytrzymałości.

 

Spodenki Notion Shorts mają elastyczny pas z wszytą taśmą do dopasowania w pasie, luźny krój powoduje iż nie krępują ruchów. Nie posiadają żadnych elementów, które przeszkadzałyby po założeniu uprzęży wspinaczkowej. Potrzebne drobiazgi zmieścisz w dwóch przednich, dwóch tylnych kieszeniach a dokumenty bezpiecznie schowasz w bocznej zamykanej suwakiem kieszonce.

 

Spodenki sprawdzą się doskonale zarówno podczas zwykłego codziennego noszenia, ale również podczas wypadów wspinaczkowych w gorący dzień.

 

 

Specyfikacja:

 

Materiał: 98% bawełna organiczna, 2% elastan

Waga: 298g

 

 

 

 

 

 

BD750062
2 Przedmioty
793661491002