Optimus

Optimus - szwedzka firma, która powstała w 1899 w Sztokholmie. Od ponad 100 lat projektuje i produkuje najwyższej jakości kuchenki turystyczne i akcesoria biwakowe. Od 2007 roku jest częścią Katadyn Group. W ofercie Optimusa znajdziemy najwyższej jakości kuchenki turystyczne i palniki na gaz oraz paliwa płynne, menażki, garnki turystyczne, sztućce podróżne oraz akcesoria przydatne podczas przygotowania posiłków na świeżym powietrzu tj. zapalarki czy uchwyty do  garnków i menażek.

OPTIMUS – sprytne gotowanie na biwaku

Optimus - szwedzka firma, która powstała w 1899 w Sztokholmie. Od ponad 100 lat projektuje i  produkuje kuchenki turystyczne i akcesoria biwakowe. Od 2007 roku jest częścią Katadyn Group.

W swojej działalności firma kładzie szczególny nacisk na ulepszanie istniejących produktów, po to, aby ich jakością przyciągać najbardziej wymagających użytkowników. Nie ustaje także w poszukiwaniach nowych, innowacyjnych rozwiązań.

Spędzanie czasu na świeżym powietrzu jest nieodzownie związane z aktywnością, ruchem, wysiłkiem fizycznym oraz częstymi zmaganiami z pogodą. Dlatego Optimus daje użytkownikom możliwość korzystania z produktów, które są bezpieczne i łatwe w użyciu, niezawodne również podczas korzystania z nich w trudnych, a nawet ekstremalnych warunkach.

Wspólnie z innymi markami należącymi do Katadyn Group firma aktywnie działa na rzecz edukacji ekologicznej poprzez warsztaty i szkolenia, a także organizowanie wypraw, których uczestnicy uczą się obcowania z naturą, korzystania z jej dobrodziejstw oraz dalszego przekazywania zdobytej wiedzy. Optimus sponsoruje również różnego rodzaju wydarzenia użyczając swoich produktów.

W ofercie Optimusa znajdziemy najwyższej jakości kuchenki turystyczne i palniki na gaz oraz paliwa płynne, menażki, garnki turystyczne, sztućce podróżne oraz akcesoria przydatne podczas przygotowania posiłków na świeżym powietrzu tj. zapalarki czy uchwyty do  garnków i menażek.

 

Mniej
Product added to wishlist
Product added to compare.