Pacsafe

Pacsafe to australijska marka stworzona przez przyjaciół – żeglarzy i podróżników. Na bazie  własnych doświadczeń podróżniczych, twórcy marki odkryli wielką rynkową potrzebę stworzenia przemyślanych rozwiązań które w możliwie najlepszy sposób zabezpieczają sprzęt i rzeczy osobiste osób podróżujących przed kradzieżą. wśród produktów tej marki znajdziemy zarówno rozwiązania przydatne w miejskiej dżungli jak i konieczne w dalekich podróżach. Asortyment obejmuje plecaki miejskie i turystyczne, torby, saszetki, portfele czy paszportówki, również torby na sprzęt fotograficzny i komputerowy a także różnego rodzaju akcesoria i systemy zabezpieczające bagaż i jego zawartość.

PACSAFE – przemyślane rozwiązania dla podróżników

Pacsafe to australijska marka stworzona przez przyjaciół – żeglarzy i podróżników. Na bazie  własnych doświadczeń podróżniczych, twórcy marki odkryli wielką rynkową potrzebę stworzenia przemyślanych rozwiązań które w możliwie najlepszy sposób zabezpieczają sprzęt i rzeczy osobiste osób podróżujących przed kradzieżą.

Od początku działalności bezpieczeństwo w podróży jest głównym celem Pacsafe. Dlatego użytkownicy nie muszą oglądać się za siebie i sprawdzać co chwilę kieszeni podczas swoich wypraw - mogą zrelaksować się i skupić na podziwianiu kultury, krajobrazów i beztroskiej zabawie.

Już w rok po powstaniu Pacsafe otrzymał pierwszą nagrodę za zabezpieczenia plecaków. W kolejnych latach firma nagradzana była i nadal jest za swoją działalność biznesową i produkty – ich systemy zabezpieczające i design. Swoje innowacyjne technologie zabezpieczające zarówno sam bagaż jak i jego zawartość Pacsafe stosuje w plecakach i torbach podróżnych oraz w produktach codziennego użytku.

Do najważniejszych technologii zabezpieczających stosowanych w wyrobach Pacsafe należą:

- eXomesh 360°- stalowa cienka, odporna na przecięcia siatka – stosowana jako ochrona zewnętrzna lub ukryta między warstwami materiału;

- panele eXomesh – umieszczone u dołu i po bokach toreb panele chroniące przed rozcięciami,

- Roobar - system zamykania zamków dużych toreb podróżnych – spina razem zamki toreb i plecaków aby chronić je przed otwarciem;

- stalowa linka – służy do przypięcia bagażu do jakiegoś stałego elementu gdy musimy zostawić go bez opieki;             

- Carrysafe – paski odporne na przecięcia – technologia stosowana we wszystkich torbach i plecakach Pacsafe;

- RFDIsafe – technologia mająca za zadanie ochronę kart kredytowych i dokumentów przed zeskanowaniem;

- ToughZip - podwójna spirala ekspresu uniemożliwiająca włamanie do walizki czy torby przez wkłucie ostrej końcówki między jego ząbki;

- taśma Dyneema – mocny i trudny do przecięcia pasek parciany.

Obok wyżej wymienionych Pacsafe stosuje także podwójne systemy otwierania w klamrach, karabińczyki z blokadą otwarcia oraz wzajemnie blokujące się końcówki zamków.

Twórcy tej australijskiej marki specjalną ochroną objęli żółwie morskie. Współpracują z lokalnymi społecznościami w celu ochrony gatunku przed wyginięciem, np. poprzez ochronę siedlisk naturalnych żółwi morskich. Firma koncentruje się także na programach hodowlanych i przyczynia się do podniesienia świadomości, aby zachować te nieustraszone i majestatyczne istoty przy życiu. W celu finansowania tej działalności powstał fundusz Pacsafe Turtle Fund.

Dziś produkty Pacsafe można znaleźć w ponad 33 krajach na całym świecie, wśród produktów tej marki znajdziemy zarówno rozwiązania przydatne w miejskiej dżungli jak i konieczne w dalekich podróżach. Asortyment obejmuje plecaki miejskie i turystyczne, torby, saszetki, portfele czy paszportówki, również torby na sprzęt fotograficzny i komputerowy a także różnego rodzaju akcesoria i systemy zabezpieczające bagaż i jego zawartość.

 

Mniej
Product added to wishlist
Product added to compare.