Esbit większa kuchenka na kostki paliwa 12 x 14g
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Esbit większa kuchenka na kostki paliwa 12 x 14g

Lekka, składana kuchenka turystyczna na kostki paliwa stałego 12x14g wykonana ze stali. Kuchenka po złożeniu pomieści w środku opakowanie kostek paliwa.

71,90 zł 58,46 zł (netto)
check Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Esbit Pocket Stove - kuchenka turystyczna na kostki paliwa stałego 12x14

 

Lekka, składana kuchenka turystyczna Esbit Pocket Stove wykonana z galwanizowanej elektrolitycznie stali. Właśnie procesowi galwanizacji zawdzięcza ona swoją odporność na korozję i inne niszcząco działające na stal czynniki.


Jej konstrukcja pozwala na przechowywanie wewnątrz złożonej kuchenki odpowiednich wkładów paliwowych. Ponadto jest ona tak zaprojektowana aby po rozłożeniu ścianek uzyskać rodzaj osłony przeciwwietrznej.

Samo rozłożenie kuchenki możliwe jest ze zróżnicowanym stopniem otwarcia (3 stopnie). Pozwala to dostosować rozmiar kuchenki do wielkości garnka / kubka / patelni (przy mniejszych średnicach nie potrzebne jest szerokie, pełne rozłożenie kuchenki, więc i straty ciepła są dużo mniejsze).

Zestaw oprócz samej kuchenki zawiera także 12 wkładów paliwowych po 14g (czas spalania to około 12 min. - na zagotowanie 0,5l wody potrzeba średnio około 7 min.).

Wymiary: 132x96x39 mm

<!-- [if gte mso 9]> <w:LsdException Locked="false" Priority="60" SemiHidden="false

00289000
4 Przedmioty