Gregory Maya 16 L - damski plecak
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%

Damski plecak 16L Gregory Maya

Damski plecaczek 16 litrów, idealny aby spakować się na rower, wędrówkę górską lub wycieczkę ze zwiedzaniem. W tym plecaku zmieścimy wszystkie potrzebne rzeczy na krótkie wypady, a przednia powiększana kieszeń schowa kask rowerowy lub wspinaczkowy. Przewiewny i elastyczny system nośny plecaczka BioSync sprawia, że bez oporów podąża on za ruchami ciała, nie powodując ograniczeń. Waży jedynie 550g!

322,15 zł (brutto) 379,00 zł -15% 261,91 zł (netto)

Gregory Maya 16 L - mały damski plecak wycieczkowy, z elastycznym i przewiewnym systemem nośnym oraz kieszenią na kask

Damski plecak 16 litrów, idealny aby spakować się na jednodniowe piesze wędrówki górskie lub wycieczki ze zwiedzaniem. W plecaku zmieścimy wszystkie potrzebne rzeczy na krótkie wypady, a przednia powiększana kieszeń zmieści kask rowerowy lub wspinaczkowy. Wygodny system nośny plecaczka BioSync - w którym połączenia szelek  oraz pasa biodrowego z plecakiem zrobione są z elastycznego materiału, co sprawia, że plecak dobrze się układa i podąża za ruchami damskiego ciała, nie powodując ograniczeń. Waży jedynie 550g!

W plecaku znajdziemy siateczkowe kieszonki, które pozwolą uporządkować nasze rzeczy, znajdziemy również kieszeń na bukłak, z wyprowadzeniem na ustnik, a także boczne kieszenie na bidon czy mapę. Przy pasie biodrowym umieszczono kieszonki na podręczne drobiazgi jak telefon czy aparat.

W plecaku zadbano również o doskonałą wentylację miejsc narażonych na przepocenie. Siateczkowe panele na plecach i pasie biodrowym pozwolą efektywnie odprowadzić na zewnątrz nadmiar wilgoci.

Waga: 0,55kg

Rozmiar odpowiedni  dla długości pleców: 36-51 cm

Plecaki Gregory posiadają dożywotnią gwarancję producenta!

 

 

 

 

 

GM74497
5414847580574

3 innych produktów w tej samej kategorii: