Antykradzieżowa stalowa siatka na plecak 85L Pacsafe
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Antykradzieżowa stalowa siatka na plecak 85L Pacsafe

Stalowa siatka antykradzieżowa 85L służąca do zabezpieczenia plecaka lub podróżnej torby przed okradzeniem lub umieszczeniem w środku niepożądanej zawartości w czasie podróży. Stalowa siatka dzięki polikarbonowym łezkom dopasowuje się do kształtu i rozmiaru zabezpieczanego bagażu. Wyposażona jest w stalową smyczkę, za pomocą której możemy przypiąć nasz bagaż do zamocowanego na stałe elementu.

 

349,00 zł (brutto) 283,74 zł (netto)
new_releases Produkt dostępny na zamówienie 2-4 dni

 

Pacsafe stalowa siatka służąca do zabezpieczania plecaka lub torby o pojemności 55- 85 litrów

 

 

Stalowa siatka, za pomocą której można skutecznie zabezpieczyć podróżny bagaż: plecaki czy torby przed okradzeniem z zawartości w czasie podróży samolotem czy autokarem. Siatka skutecznie uniemożliwia wyjęcie, jak również dołożenie zawartości do bagażu. Siatka wyposażona w stalową smyczkę, oraz kłódkę, którymi możemy przypiąć bagaż na czas, kiedy nie możemy sami go w pełni przypilnować. Siatka antykradzieżowa Pacsafe jest lekka i łatwa w poskładaniu


 

Siatka posiada łezki zamykające, każda z polikarbonowych łezek umożliwia dopasowanie do różnej wielkości bagażu, po dopasowaniu do rozmiaru bagażu siatkę zamkniemy kłódką oraz unikalnym zapięciem Pacsafe wykonanym ze zbrojonego metalem polikarbonu, tworzywa, z którego wykonywane są laminaty do szyb kuloodpornych. Szybkie i bezproblemowe składanie umożliwia znajdujący się w siatce dysk.


 

Specyfikacja:

 

  • Pasuje na bagaż o wymiarach: 55-85 litrów
  • Waga: 580 g (razem z kłódką)
  • Wymiary po złożeniu: 17 x 12 x 5 cm


  • Do siatki dołączony jest pokrowiec

 

 

 

 

PPA10180999