Plecak Gregory Alpinisto 35L Lichen Green rozmiar L
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-10%

Plecak Gregory Alpinisto 35L Lichen Green rozmiar L

Ekstremalnie lekki i funkcjonalny plecak alpinistyczny Gregory Alpinisto 35 litrów rozmiar L. Posiada rozwiązania umożliwiające szybki dostęp, lub spakowanie potrzebnego sprzętu. Na zewnątrz znajdziemy wzmocnioną kieszeń na raki odporną na przecięcia, oraz wygodne mocowania na czekany. Pojemność plecaka pozwala na zabranie niezbędnego sprzętu na aktywne jednodniowe opreacje w górach.

782,10 zł (brutto) 869,00 zł -10% 635,85 zł (netto)
check Wysyłamy w 24 godziny

Gregory Alpinisto Green Lichen 35L - plecak wspinaczkowy rozmiar L

Ekstremalnie lekki i funkcjonalny plecak o pojemności 37 litrów, zaprojektowany z myślą o wspinaczkach w górach. Posiada rozwiązania umożliwiające szybki dostęp, lub spakowanie potrzebnego sprzętu. Na zewnątrz plecaka znajdziemy wzmocnioną kieszeń na raki odporną na przecięcia, oraz wygodne mocowania na czekany. Pojemność plecaka pozwala na zabranie niezbędnego sprzętu na szybkie jednodniowe opreacje w górach.

Plecak możemy dodatkowo "rozmontować" i odciążyć wyjmując metalowy stelaż, oraz piankowe wzmocnienie pleców (które może również posłużyć za niewielka matę do siedzenia). Pas biodrowy, na którym umieszczone są szpejarki również możemy "odchudzić", odpinając części wzmocnione pianką, pozostawiając same pasy niezbędne do zapięcia plecaka. W ten sposób wagę samego plecaka możemy zmniejszyć o około 30%.

Główna komora plecaka zamykana jest łatwym w obsłudze ścigaczem, który bez wysiłku otworzymy i zamkniemy nawet w grubych rękawicach. Nad komorą głowną znajdziemy zapięcie, do zabezpieczenia liny. Do zawartości plecaka dostaniemy się również poprzez suwak po lewej stronie, który odsuniemy nawet niosąc plecak bez jego zdejmowania. Wewnątrz plecaka znajdziemy przegrodę na bukłak.

W plecaku znajdziemy również pasy do przypięcia nart, oraz pętle umożliwiające przypięcie sanek. Jasne wnętrze plecaka ułatwia odnalezienie potrzebnej zawartości, a dolna część wykonana z dwuwarstwowego nylonu zapewni wytrzymałość na na intensywne użytkowanie w wymagających warunkach.

Wygodne noszenie ciężaru zapewni system nośny plecaka:Fusion Flex: lekki aluminiowy stelaż umieszczony w plecaku pomaga w wygodnym rozłożeniu ciężaru, szelki dopasowują swój kąt ułożenia do kształtu ramion, a pas biodrowy dopasujemy do własnych wymagań paskami.

Specyfikacja:

Rozmiar: L
Waga: 1,62kg
Rozmiar L przeznaczony dla obwodu klatki piersiowej: 51-56 cm
System nośny: Fusion Flex
Pojemność: 37 litrów

86993/04040
1 Przedmiot
5414847791505
Rozmiar
35 litrów
Typ plecaka - płeć
Damski
Męski
Unisex