Plecak Gregory Alpinisto Green Lichen 50L rozmiar M
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-20%

Plecak Gregory Alpinisto Green Lichen 50L rozmiar M

Wygodny plecak wspinaczkowy Gregory Alpinisto 50 litrów, który możemy wykorzystać zarówno do transportu sprzętu, jak i odchudzić i zabrać na atak szczytowy. Posiada rozwiązania umożliwiające szybki dostęp do zawartości, lub łatwe spakowanie niepotrzebnego sprzętu. Na zewnątrz znajdziemy wzmocnioną kieszeń na raki odporną na przecięcia, oraz wygodne mocowania na czekany.

759,20 zł (brutto) 949,00 zł -20% 617,24 zł (netto)
check Wysyłamy w 24 godziny

Gregory Alpinisto 50 Green Lichen - plecak wspinaczkowy, rozmiar M

Wygodny plecak wspinaczkowy o pojemności 48 litrów, który możemy wykorzystać zarówno do transportu cięższego sprzętu, jak i odchudzić ze zbędnych elementów i wygodnie zabrać na atak szczytowy. Posiada rozwiązania umożliwiające szybki dostęp, lub spakowanie potrzebnego sprzętu. Na zewnątrz znajdziemy wzmocnioną kieszeń na raki odporną na przecięcia, oraz wygodne mocowania na czekany. Pojemność plecaka pozwala na zabranie niezbędnego sprzętu na szybkie jednodniowe operacje w górach, jaki kilkudniowe operacje.

Plecak możemy dodatkowo "rozmontować" i odciążyć wyjmując metalowy stelaż, oraz piankowe wzmocnienie pleców (które może również posłużyć za niewielka matę do siedzenia). Pas biodrowy, na którym umieszczone są szpejarki również możemy "odchudzić", odpinając części wzmocnione pianką, pozostawiając same pasy niezbędne do zapięcia plecaka. Również górna klapa może zostać wypięta i odłączona od plecaka. W ten sposób wagę samego plecaka możemy zmniejszyć o około 30%.

Główna komora plecaka zamykana jest łatwym w obsłudze ścigaczem, który bez wysiłku otworzymy i zamkniemy nawet w grubych rękawicach. Nad komorą główną znajdziemy zapięcie, do zabezpieczenia liny. Do zawartości plecaka dostaniemy się również poprzez suwak po lewej stronie, który odsuniemy nawet niosąc plecak bez jego zdejmowania. Wewnątrz plecaka znajdziemy przegrodę na bukłak.

W plecaku znajdziemy również pasy do przypięcia nart, oraz pętle umożliwiające przypięcie sanek. Jasne wnętrze plecaka ułatwia odnalezienie potrzebnej zawartości, a dolna część wykonana z dwuwarstwowego nylonu zapewni wytrzymałość na intensywne użytkowanie w wymagających warunkach.

Wygodne noszenie ciężaru zapewni system nośny plecaka: Fusion Flex: lekki aluminiowy stelaż umieszczony w plecaku pomaga w wygodnym rozłożeniu ciężaru, szelki dopasowują swój kąt ułożenia do kształtu ramion, a pas biodrowy dopasujemy do własnych wymagań paskami.

Specyfikacja:

Rozmiar: M
Waga: 1,60kg
Rozmiar L (długość pleców: 46-51 cm)
System nośny: Fusion Flex
Pojemność: 48 litrów

Plecaki Gregory posiadają dożywotnią gwarancję producenta!

 

86997/04044
5414847791383
Rozmiar
50 litrów
Typ plecaka - płeć
Damski
Męski
Unisex