Plecak wyprawowy Black Diamond Mission 75L Cobalt Black
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-20%Produkt niedostępny

Plecak Black Diamond Mission 75L Cobalt-Black

Wytrzymały i przyjazny w długim użytkowaniu plecak Black Diamond Mission 75 litrów został zaprojektowany  właśnie z myślą o dłuższych wyprawach lub zimowym wspinaniu.

W plecaku Mission 75 zmieścisz bez trudu cały potrzebny sprzęt, a co istotne, szybko te sprzęt wyciągniesz, kiedy będziesz go potrzebował. Oprócz dostępu przez górną klapę, do wnętrza plecaka możemy się dostać poprzez boczny suwak na całej jego długości.

Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest zewnętrzna, mocna kieszeń na raki, z której szybko je wjmiesz lub schowasz.

Ergonomiczny system nośny reActiv, który płynnie porusza się wraz z pracą ciała. Miękkie termoformowane wzmocnienie pleców wraz szelkami i pasem efektywnie przenoszą ciężar bez generowania zbędnych napięć a Ty wkładasz mniej wysiłku aby utrzymać równowagę.

855,20 zł (brutto) 1 069,00 zł -20% 695,28 zł (netto)
block Produkt niedostępny

Plecak Black Diamond Mission 75 litrów. Plecak wspinaczkowy z łatwym dostępem do zawartości i niezwykle wygodnym i efektywnym systemem nośnym reACTIV

 

Planujesz  wspinanie w Tatrach lub Alpach? A może dłuższą wyprawę lub trekking? Duży, niezwykle wytrzymały plecak Black Diamond Mission 75 litrów został zaprojektowany właśnie z myślą o letnim lub zimowym wspinaniu lub dłuższych wyjazdach.

 

Zalety plecaka Black Diamond Mission 75

Bez trudu zapakujesz do tego plecaka cały potrzebny sprzęt, a co więcej, będziesz miał do tego sprzętu szybki dostęp kiedy będziesz go potrzebował. Oprócz górnego dostępu, do wnętrza plecaka możemy się dostać poprzez boczny suwak na całej jego długości.

 

Bardzo lubianym przez użytkowników rozwiązaniem jest zewnętrzna kieszeń na raki, dzięki której szybko je wydobędziesz do założenia, albo schowasz gdy już będą niepotrzebne.

 

Jeśli potrzebujesz plecaka w wersji minimalistycznej, ten model sprawnie „odchudzisz” ze zbędnych elementów górnej klapy, pasa biodrowego czy usztywnienia pleców.  Dzięki paskom plecak można również maksymalnie skompresował, aby zmniejszyć jego objętość.

 

Co takiego ma w sobie system nośny BD reActive

W plecaku Black Diamond Mission 75 zastosowano ergonomiczny system nośny reActiv, który porusza się wraz z pracą ciała, nieco elastyczne szelki oraz miękki pas nadążają za Tobą na szlaku. Miękkie termoformowane wzmocnienie pleców  wraz szelkami  i pasem efektywnie przenoszą ciężar bez generowania zbędnych napięć i otarć, a Ty potrzebujesz włożyć znacznie mniej wysiłku aby utrzymać równowagę i to niezależnie czy poruszasz się stromo pod górę czy schodzisz w dół.

 

 

Specyfikacja:

 

Pojemność: S/M: 73 litry, M/L: 75 litrów

Waga: S/M – 1,78 kg, M/L – 1,80 kg

Materiał: 420d Nylon

BD681186CBBK
793661367314
Rozmiar
75 litrów
Typ plecaka - płeć
Damski
Męski
Unisex

Zobacz także