Plecak 35 litrów Patagonia Ascensionist
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-32%

Patagonia Ascensionist 35 litrów

Plecak Patagonia Ascensionist 35 litrów, z którym wygodnie ruszymy na trekking lub wspinaczkę.  Zewnętrzny komin - klapa uszyty został asymetrycznie, można go otwierać jednym ruchem ręki. Obszerny komin wewnętrzny pozwoli spakować dodatkowe elementy ekwipunku. Plecak posiada kieszeń i zapięcia pozwalające na bezpieczne przymocowanie czekanów, a także szpejarki w pasie biodrowym. Usztywnienie pleców możemy wymontować.

420,92 zł (brutto) 619,00 zł -32% 342,21 zł (netto)
block Produkt niedostępny

Patagonia Ascensionist 35l - plecak trekkingowy

 

Linia plecaków Patagonii Ascensionist powstała w efekcie kilku lat pracy i doświadczeń wielu specjalistów. Jest to plecak, z którego usunięto wszystko co mogłoby być zbędne i w jakikolwiek sposób niepotrzebnie obciążać wspinacza.

W tej linii plecaków postawiono na prostotę i maksymalną funkcjonalność. Plecaki o pojemności 35l zostały zaprojektowane tak, aby zmieścić to co będzie potrzebne na 2 dniowe wyjścia w góry.  Plecak oferuje możliwość zwiększenia pojemności, gdybyśmy potrzebowali zabrać ze sobą więcej ekwipunku.

Plecak Ascensionist posiada nietypowy asymetryczny komin, bardzo szeroko otwierany, co ułatwia pakowanie. Komin możemy zamknąć jednym szybkim ruchem, zaciągając sznurki. W wersji 35 litrów mamy do dyspozycji drugi wewnętrzny komin, który wykorzystamy, jeśli musimy spakować do plecaka więcej rzeczy. Dodatkowy komin posłuży nam również jako ochrona przeciwdeszczowa.

Plecak Ascensionist oferuje nam również kilka wariantów przymocowania czekanów, przystosowany jest również do zapięcia i przenoszenia nart. Do bocznych pasków przypniemy matę, linę czy inne potrzebne wyposażenie.

Stelaż plecaka, będący lekką aluminiową konstrukcją obłożoną siateczkowym, przewiewnym materiałem, możemy całkowicie wyciągnąć z plecaka, jeśli chcemy wspinać się z plecakiem na plecach, nie będzie on w żaden sposób utrudniał ruchów.

Również pas biodrowy możemy dostosować do naszych potrzeb. Jest możliwość całkowitego odpięcia pasa biodrowego, można również usunąć usztywnienie pasa. W samym pasie biodrowym znajdziemy zamocowane szpejarki.

Górna klapa posiada szybkie zamknięcie na haczyk, w bocznej części klapy znajdziemy suwak, przez który mamy dostęp do kieszeni w klapie.

Materiał: zewn. 210D nylon, podwójnie tkany, odporny na zaciąganie, oraz 400D nylon odporny na zaciąganie; strona wewnętrzna: 40D nylon podwójnie tkany odporny na zaciąganie, posiada silikonizowane wykończenie, co nadaje wewnętrznej stronie plecaka gładkość, w efekcie łatwiej się go pakuje i wyciąga z niego rzeczy.

Waga: 849g

 

47995
888336061861
Rozmiar
35 litrów
Typ plecaka - płeć
Damski
Męski
Unisex