Berghaus Fast Hike 45
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-23%

Berghaus Fast Hike 45 ultralekki plecak

Berghaus Fast Hike 45 litrów to jeden z najlżejszych na rynku plecaków turystycznych o pełnej funkcjonalności i wysokiej wytrzymałości na intensywne użytkowanie. Plecak o pojemności 45 litrów waży jedynie 810g! Minimalistyczny system nośny gwarantuje wygodę i dopasowanie do niesionego ładunku. Lekkie, wentylowane szelki i plecy przypominają nieco biegową kamizelkę. 

484,33 zł 629,00 zł -23% 393,76 zł (netto)
block Produkt niedostępny

Berghaus Fast Hike 45 - ultralekki plecak trekkingowy 45 litrów o pełnej funkcjonalności i wytrzymałości na intensywne użytkowanie. Wentylowane plecy i szelki przypominają konstrukcją biegowe kamizelki, w połączeniu z dopracowanym systemem nośnym sprawiają iż plecak nosisz jak ubranie, nie zaś obciążenie

 

Berghaus Fast Hike 45 litrów to jeden z najlżejszych na rynku plecaków turystycznych o pełnej funkcjonalności i wysokiej wytrzymałości na intensywne użytkowanie. Plecak o pojemności 45 litrów waży jedynie 810g! Po wyjęciu wzmocnienia pleców można odchudzić go do 530g! Z takim wyposażeniem możesz poruszać się naprawdę "na lekko". Niezastąpiony wszędzie tam, gdzie liczy się każdy gram bagażu

Minimalistyczny system nośny gwarantuje wygodę i dopasowanie do niesionego ładunku. Plecy wyłożono miękką amortyzującą pianką oraz oddychającą siateczką. Lekkie, wentylowane, ergonomicznie skrojone szelki przypominają nieco biegową kamizelkę, w przedniej części szelek znajdziemy kieszenie do których zmieszczą się softflaski lub ultraflaski. W górnej części szelek znajdziemy regulację wysokości, która pozwoli lepiej dostosować plecak do naszych potrzeb. Po bokach plecaka umieszczono elastyczne kieszenie na butelkę, mapę lub inne niezbędne wyposażenie. Również w minimalistycznym pasie biodrowym znajdziemy lekkie kieszonki na drobiazgi.

Plecak Berghaus Fast Hike wyposażono w niezbędne mocowania podstawowego sprzętu: pętle do których przypniemy kijki, a w boczne taśmy typu "daisy chain" wepniemy sprzęt.

W przemyślany sposób zaprojektowano w tym modelu plecaka komorę na bukłak hydro. Znajdziemy ją w tylnej części plecaka, za szelkami - aby dopełnić zawartość bukłaka nie musimy otwierać górnej klapy, ponieważ dostaniemy się tam z zewnątrz.

Góra plecaka zamykana jest na rolowane zapięcie i sprzączkę, dodatkowo zawartość plecaka zabezpieczymy zapinając górny trok. Również w przedniej części zastosowano 2 troki ze sprzączką, które możemy wykorzystać do kompresji plecaka lub zapięcia sprzętu.

Tkanina nylonowa, z której wykonano plecak zapewnia wysoką odporność na deszcz i przemakanie.

 

Specyfikacja:

Materiał: Nylon 100D

Waga: 810g (530g po wypięciu ruchomych elementów)

Wymiary: 60 x 33 x 23 cm

Pojemność: 45 litrów

 

 

64398
5052071978684
Rozmiar
45 litrów
Typ plecaka - płeć
Damski
Męski
Unisex

Zobacz także