Plecak Black Diamond Mission 35L Cobalt Black
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

-20%

Plecak Black Diamond Mission 35L

Bardzo wytrzymały plecak Black Diamond Mission 35 litrów został zaprojektowany  właśnie z myślą o letnim lub zimowym wspinaniu.

Zapakujesz tu cały potrzebny sprzęt, a co więcej, będziesz miał do tego sprzętu szybki dostęp kiedy będziesz go potrzebował. Oprócz górnego dostępu, do wnętrza plecaka możemy się dostać poprzez boczny suwak na całej jego długości.

Bardzowygodnym rozwiązaniem jest zewnętrzna kieszeń na raki, dzięki której szybko je wydobędziesz do założenia, albo schowasz gdy już będą niepotrzebne.

W plecaku zastosowano system nośny reActiv, który porusza się wraz z pracą ciała. Miękkie termoformowane wzmocnienie pleców wraz szelkami  i pasem efektywnie przenoszą ciężar bez generowania zbędnych napięć a Ty potrzebujesz włożyć mniej wysiłku aby utrzymać równowagę.

S/M
M/L
639,20 zł 799,00 zł -20% 519,67 zł (netto)
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 799,00 zł
check Wysyłamy w 24 godziny

Plecak Black Diamond Mission 35 litrów. Plecak wspinaczkowy z łatwym dostępem do zawartości i niezwykle wygodnym i efektywnym systemem nośnym reACTIV

 

Planujesz  wspinanie w Tatrach lub Alpach? Bardzo wytrzymały plecak Black Diamond Mission 35 litrów został zaprojektowany  właśnie z myślą o letnim lub zimowym wspinaniu.

 

Zapakujesz tu cały potrzebny sprzęt, a co więcej, będziesz miał do tego sprzętu szybki dostęp kiedy będziesz go potrzebował. Oprócz górnego dostępu, do wnętrza plecaka możemy się dostać poprzez boczny suwak na całej jego długości.

 

Bardzo lubianym przez użytkowników rozwiązaniem jest zewnętrzna kieszeń na raki, dzięki której szybko je wydobędziesz do założenia, albo schowasz gdy już będą niepotrzebne.

 

Jeśli potrzebujesz plecaka w wersji minimalistycznej, ten model sprawnie „odchudzisz” ze zbędnych elementów górnej klapy, pasa biodrowego czy usztywnienia pleców.  Dzięki paskom plecak można również maksymalnie skompresował, aby zmniejszyć jego objętość.

 

 W plecaku zastosowano lekki system nośny reActiv, który porusza się wraz z pracą ciała, nieco elastyczne szelki oraz miękki pas nadążają za Tobą na szlaku. Miękkie termoformowane wzmocnienie pleców  wraz szelkami  i pasem efektywnie przenoszą ciężar bez generowania zbędnych napięć i otarć, a Ty potrzebujesz włożyć mniej wysiłku aby utrzymać równowagę niezależnie czy poruszasz się stromo pod górę czy schodzisz w dół.

 

 

Specyfikacja:

 

Pojemność: 35 litrów

Waga: S/M – 1,63 kg, M/L – 1,65 kg

Materiał: 420d Nylon

BD681188CBBK
1 Przedmioty
793661367352
Rozmiar
35 litrów
Typ plecaka - płeć
Damski
Męski