Gregory Alpinisto 35L - plecak wspinaczkowy rozmiar M
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Wyprzedaż!-26%

Plecak Gregory Alpinisto Alpine Gold 35L rozmiar M

Ekstremalnie lekki i funkcjonalny plecak Gregory Alpinisto 35 litrów rozmiar M. Posiada rozwiązania umożliwiające szybki dostęp, lub spakowanie potrzebnego sprzętu. Na zewnątrz znajdziemy wzmocnioną kieszeń na raki odporną na przecięcia, oraz wygodne mocowania na czekany. wagę plecaka można dodatkowo zmniejszyć poprzez zdjęcie elementów pasa biodrowego oraz usztywnienia pleców.

Pojemność plecaka pozwala na zabranie niezbędnego sprzętu na aktywne jednodniowe operacje w górach.

591,26 zł 799,00 zł -26% 480,70 zł (netto)
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 592,13 zł
check Wysyłamy w 24 godziny

Gregory Alpinisto 35L - plecak wspinaczkowy, rozmiar M. Plecak posiada mocowania na czekany oraz kieszeń na raki, umożliwia dobrą organizację sprzętu oraz łatwe korzystanie ze spakowanej zawartości

 

Ekstremalnie lekki i funkcjonalny plecak Gregory Alpinisto 35 litrów, zaprojektowany z myślą o zabraniu sprzętu wspinaczkowego w góry. Posiada rozwiązania umożliwiające szybki dostęp, lub spakowanie potrzebnego sprzętu. Na zewnątrz plecaka znajdziemy wzmocnioną kieszeń na raki odporną na przecięcia, oraz wygodne mocowania na czekany. Pojemność plecaka pozwala na zabranie niezbędnego sprzętu na szybkie jednodniowe operacje w górach.

Plecak możemy dodatkowo "rozmontować" i odciążyć wyjmując metalowy stelaż, oraz piankowe wzmocnienie pleców (które może również posłużyć za niewielka matę do siedzenia). Pas biodrowy, na którym umieszczone są szpejarki również możemy "odchudzić", odpinając części wzmocnione pianką, pozostawiając same pasy niezbędne do zapięcia plecaka. W ten sposób wagę samego plecaka możemy zmniejszyć o około 30%.

Główna komora plecaka zamykana jest łatwym w obsłudze ścigaczem, który bez wysiłku otworzymy i zamkniemy nawet w grubych rękawicach. Nad komorą główną znajdziemy zapięcie, do zabezpieczenia liny. Do zawartości plecaka dostaniemy się również poprzez suwak po lewej stronie, który odsuniemy nawet niosąc plecak bez jego zdejmowania. Wewnątrz plecaka znajdziemy przegrodę na bukłak.

W plecaku znajdziemy również pasy do przypięcia nart, oraz pętle umożliwiające przypięcie sanek. Jasne wnętrze plecaka ułatwia odnalezienie potrzebnej zawartości, a dolna część wykonana z dwuwarstwowego nylonu zapewni wytrzymałość na na intensywne użytkowanie w wymagających warunkach.

Wygodne noszenie ciężaru zapewni system nośny plecaka: Fusion Flex: lekki aluminiowy stelaż umieszczony w plecaku pomaga w wygodnym rozłożeniu ciężaru, szelki dopasowują swój kąt ułożenia do kształtu ramion, a pas biodrowy dopasujemy do własnych wymagań paskami.

Specyfikacja:

Rozmiar: M

Waga: 1,53 kg

Rozmiar M długość pleców 46-51cm

System nośny: Fusion Flex

Pojemność: 35 litrów

Plecaki Gregory posiadają dożywotnią gwarancję producenta!

65066/0417
1 Przedmiot
5414847567667
Rozmiar
35 litrów
Typ plecaka - płeć
Damski
Męski
Unisex