Light My FireMessKit Bio - pojemniki lunchowe
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Nowy

Light My Fire MessKit Bio 5 elementów - pojemniki lunchowe

Light My Fire MessKit BioZestaw to bardzo wygodny i kompaktowy zestaw lunchowy, w który wygodnie  zapakujesz posiłek do pracy, lub zabierzesz prowiant na wycieczkę. Zestaw składa się dużego pojemnika, którego podstawa może służyć za miskę  900 ml, przykrywkę - talerz 500 ml, składany kubek PackUp Cup 260 ml, sporka oraz wytrzymałego elastycznego zapięcia - uprzeży, która zabezpieczy zestaw na czas transportu. Zestaw pakowany jest w lekki siateczkowy pokrowiec.

Kubek i spork pakują się do głównego opakowania, a całość zabezpiecza wytrzymała uprząż

Naczynia można używać w kuchence microfalowej (poza Pack-up-cup) oraz myć w zmywarce. Wszystkie elementy zestawu Messkit Bio są wprodukwane z organiczengo bioplastiku. Naczynia sa bezpieczne dla zdrowia, wykonane z tworzyw, wolnych od BPA

  • Zielony
  • Niebieski
  • Żółty
  • Różowy
75,00 zł (brutto) 60,98 zł (netto)
check Wysyłamy w ciągu 24 godzin

 

Light My Fire MessKit Bio - ekologiczny zestaw pojemników na żywność pozwoli Ci cieszyć się na wygodnym posiłkiem na biwaku

 

Light My Fire MessKit Bio jest kompaktowym zestawem pojemników na żywność, dzięki którym zapakujemy posiłek na wycieczkę w plener, lub z wykorzystaniem pojemników podamy przygotowany posiłek. Jest to również rozwiązanie odpowiadające na potrzeby osób świadomych ekologicznie. Cały zestaw jest wytworzony z bioplastiku pochodzącego z kukurydzy oraz trzciny cukrowej.

 

Zestaw składa się z dużego pojemnika, którego podstawa może służyć za miskę  900 ml, przykrywki - talerza 500 ml, składany kubek Pack-Up-Cup 260 ml, sporka oraz wytrzymałego elastycznego zapięcia - uprzęży, która zabezpieczy poskładany zestaw na czas transportu. Zestaw MessKit zapakowany jest w lekki siateczkowy pokrowiec.

 

Wszystkie te pojemniki możemy poskładać w jeden zgrabny pakiecik, który zepniemy dołączoną do zestawu uprzężą, dzięki której nic się nie rozsypie, a dodatkowo pozwoli ona na przymocowanie zestawu do plecaka.

 

Komplet pojemników MessKit Bio został wyprodukowany z bioplastiku, jest w pełni bezpieczny dla zdrowia, nie zawiera BPA.

Jest łatwy w recyklingu, nie obciąża środowiska.  Możesz go używać na wycieczce, na łodzi, na pikniku czy jako zestaw obiadowy w pracy, szkole lub na uczelni. Naczynia można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej ( oprócz kubka Pack-up-Cup)
CECHY zestawu pojemników na żywność Light My Fire Messkit Bio
- można używać w mikrofali (oprócz kubka Pack-up-Cup)
- można zmywać w zmywarce
- nie zawiera BPA

- pojemniki wyprodukowane z bioplastiku ( spork wykonany z bioplastiku na bazie kukurydzy wolnej od GMO, Pack-up-Cup wykonany z bioplastiku na bazie trzciny cukrowej, pozostałe elementy wykonane z bioplastiku na bazie trzciny cukrowej i drewna)

- wyprodukowano w SzwecjiW skład zestawu wchodzą MessKit Bio:
1. Przykrywka i/lub talerz (500 ml)
2. Talerz i/lub miska (900 ml)
3. Składany kubek Pack-up-Cup z podziałką (260 ml)
4. Niezbędnik Spork Original (połączenie noża, łyżki i widelca)
5. Uprząż, służąca do spięcia pojemników, oraz przypięcia do plecaka


Wymiary: 200 x 200 x 70 mm

Waga: 260g

 

 

 

 

 

 

 

2412210110
1 Przedmioty
7331423012978