Light My Fire MealKit Bio Sandy Green - pojemniki lunchowe 8 szt
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-10%Nowy

Light My Fire MealKit Bio 8 elementów - pojemniki lunchowe

Light My Fire MealKit Bio 8 sztuk to bardzo wygodny i kompaktowy zestaw lunchowy, w który wygodnie  zapakujesz posiłek do pracy, lub zabierzesz prowiant na wycieczkę. Zestaw składa się dużego pojemnika, którego podstawa może służyć za miskę  900 ml, przykrywkę - talerz 500 ml, składany kubek PackUp Cup 260 ml, 2 pojemników Snap Box, deski/ cedzaka oraz sporka oraz wytrzymałego elastycznego zapięcia - uprzeży, która zabezpieczy zestaw na czas transportu. Zestaw pakowany jest w lekki siateczkowy pokrowiec.

Naczynia można używać w kuchence microfalowej (poza Pack-up-cup) oraz myć w zmywarce. Wszystkie elementy zestawu Messkit Bio są wprodukwane z organiczengo bioplastiku. Naczynia sa bezpieczne dla zdrowia, wykonane z tworzyw, wolnych od BPA

  • Zielony
  • Niebieski
  • Żółty
89,10 zł (brutto) 99,00 zł -10% 72,44 zł (netto)
check Wysyłamy w ciągu 24 godzin

 

Light My Fire MealKit Bio 8 elementów - ekologiczny zestaw pojemników na żywność pozwoli Ci cieszyć się na wygodnym posiłkiem na biwaku

 

Light My Fire MealKit Bio 8 elementów jest kompaktowym zestawem pojemników na żywność, dzięki którym zapakujemy posiłek na wycieczkę w plener, lub z wykorzystaniem pojemników podamy przygotowany posiłek. Jest to również rozwiązanie odpowiadające na potrzeby osób świadomych ekologicznie. Cały zestaw jest wytworzony z bioplastiku pochodzącego z kukurydzy oraz trzciny cukrowej.

 

Zestaw składa się z dużego pojemnika, którego podstawa może służyć za miskę  900 ml, przykrywki - talerza 500 ml, składany kubek Pack-Up-Cup 260 ml, sporka pojemnika Snap Box 170ml, pojemnika SnapBox 320 ml oraz wytrzymałego elastycznego zapięcia - uprzęży, która zabezpieczy poskładany zestaw na czas transportu. Zestaw MealKit zapakowany jest w lekki siateczkowy pokrowiec do przechowywania.

 

Wszystkie te pojemniki możemy poskładać w jeden zgrabny pakiecik, który zepniemy dołączoną do zestawu uprzężą, dzięki której nic się nie rozsypie, a dodatkowo pozwoli ona na przymocowanie zestawu do plecaka.

 

Komplet pojemników MealKit Bio został wyprodukowany z bioplastiku, jest w pełni bezpieczny dla zdrowia, nie zawiera BPA.

Komplet MealKit Bio jest łatwy w recyklingu, nie obciąża środowiska.  Możesz go używać na wycieczce, na łodzi, na pikniku czy jako zestaw obiadowy w pracy, szkole lub na uczelni. Naczynia można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej (oprócz kubka Pack-up-Cup)
Cechy zestawu pojemników na żywność Light My Fire Mealkit Bio 8 elementów:


- można używać w mikrofali (oprócz kubka Pack-up-Cup)

- można zmywać w zmywarce

- można zamrażać

- nie zawiera BPA

- pojemniki wyprodukowane z bioplastiku ( spork wykonany z bioplastiku na bazie kukurydzy wolnej od GMO, Pack-up-Cup wykonany z bioplastiku na bazie trzciny cukrowej, pozostałe elementy wykonane z bioplastiku na bazie trzciny cukrowej i drewna)

- wyprodukowano w SzwecjiW skład zestawu wchodzą MealKit Bio:


1. Przykrywka i/lub talerz (500 ml)

2. Talerz i/lub miska (900 ml)

3. Składany kubek Pack-up-Cup z podziałką (260 ml)

4. Pojemnik wodoodporny SnapBox 170 ml

5. Pojemnik wodoodporny SnapBox 320 ml

6. Niezbędnik Spork Original (połączenie noża, łyżki i widelca)

7. Deska do krojenia lub cedzak

8. Uprząż, służąca do spięcia pojemników, oraz przypięcia do plecaka


Wymiary: 200 x 200 x 70 mm

Waga: 417g

 

241361XX10
1 Przedmioty
7331423011803