GSI Spice Missile turystyczny zestaw pojemników na przyprawy
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

-15%

GSI Spice Missile zestaw mini pojemników na przyprawy

Zestaw 3 maleńkich turystycznych pojemników na przyprawy, które możemy razem połączyć w 1 pojemnik przypominający solniczkę. W ten sposób nie pogubią się w transporcie. Każdy z maleńkich pojemników jest podzielony przegródką na 2 części, tak, że można do niego wsypać 2 rodzaje przypraw. Przyprawy w pojemnikach można w łatwy sposób uzupełniać, poprzez otwory w dolnej części. 

 

50,92 zł 59,90 zł -15% 41,39 zł (netto)
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 59,90 zł
check Wysyłąmy w 24 godziny

GSI Spice Missile turystyczny zestaw malutkich pojemników na przyprawy. Pojemniki łączą się ze sobą tworząc dłuższą tubkę, tak aby nie pogubiły się w transporcie

 

Zestaw 3 maleńkich turystycznych pojemników na przyprawy, które możemy razem połączyć w 1 pojemnik przypominający wysoką solniczkę. Każdy z pojemników jest podzielony przegródką na 2 komory, tak, że można do niego wsypać 2 rodzaje przypraw. Przyprawy w pojemnikach można w łatwy sposób uzupełniać, poprzez otwory w spodniej części, natomiast obracany element na wierzchu pojemników pozwala na korzystanie z wybranej przyprawy z danego pojemniczka. Pojemniki wykonane są z przeźroczystego kopoliestru, wygodne. lekkie i wytrzymałe.

Wymiary: 38x38x102mm
Waga: 60g

79496
9 Przedmioty