Malutki pojemnik na przyprawy, GSI Ultralight salt and pepper shaker
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-10%

GSI Ultralight salt and pepper shaker

Niewielki i praktyczny szczelny pojemnik na przyprawy - solniczka i pieprzniczka w jednym. Wnętrze pojemnika jest przedzielone na pół, dzięki czemu możemy wsypać tam 2 różne przyprawy, a w zależności od tego jak ustawimy sitko, będziemy używać jednej z nich. Pojemnik jest szczelnie zamykany i wodoodporny, nie musimy się więc martwić, że przyprawy stracą aromat pod wpływem wilgoci.

33,21 zł 36,90 zł -10% 27,00 zł (netto)
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 36,90 zł
check Wysyłamy w ciągu 24 godzin

GSI Outdoors Ultralight Salt and Pepper Shaker - malutki turystyczny pojemniczek na przyprawy

 

Niewielki i praktyczny turystyczny pojemnik na przyprawy - solniczka i pieprzniczka w jednym. Wnętrze pojemnika jest przedzielone na pół, dzięki czemu możemy wsypać tam 2 różne przyprawy, a w zależności od tego jak ustawimy sitko, będziemy używać jednej z nich. Pojemnik jest szczelnie zamykany i wodoodporny, nie musimy się więc martwić, że przyprawy stracą aromat pod wpływem wilgoci. Sprytna modułowa konstrukcja pozwala na połączenie większej liczby pojemników i przechowywanie większej ilości przypraw w zestawie pojemników.

Napełnianie i utrzymywanie pojemnika w czystości, jest bardzo proste, a jednostronny dozownik gwarantuje, że zupa nigdy nie będzie za słona.

Wymiary: 38x38x38 mm
Waga: 26g

 

79501
35 Przedmioty
0090497797015