Bezpieczny portfel Pacsafe RFIDsafe V125 granatowy
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Bezpieczny portfel Pacsafe RFIDsafe V125 granatowy

Nieduży, trójdzielny portfel z ochroną odczytu kart zbliżeniowych RFID. Funkcjonalnie zaprojektowany portfel, w którym znajdziemy 5 przegródek na karty, siateczkową kieszonkę na dokumenty oraz zasuwaną przegrodę na banknoty, który zabezpiecza karabińczyk. Na zewnątrz mamy zasuwaną kieszonkę na monety. Portfel posiada bardzo mocny pasek, który można zawinąć na nadgarstku.

 

169,00 zł (brutto) 137,40 zł (netto)
block Produkt niedostępny

Pacsafe RFIDsafe V125 kolor granatowy - portfel z ochroną przed sczytaniem kart zbliżeniowych lub kradzieżą tożsamościSkładany na 3 portfel z ochroną odczytu kart zbliżeniowych RFID. Chroni przed kradzieżą drobnych kwot z kart zbliżeniowych oraz dokumenty przed zeskanowaniem i kradzieżą tożsamości.

Wygodny, funkcjonalnie zaprojektowany portfel, pomyślany nie tylko jako portfel podróżny, ale codzienny. Znajdziemy w nim 5 przegródek na karty, zasuwaną siateczkową małą kieszonkę na dokument ze zdjęciem oraz  przegródkę na banknoty zamykaną suwakiem, który dodatkowo zabezpiecza karabińczyk. Aby zamknąć portfel składamy go i zapinamy mocnym rzepem. Na zewnątrz znajdziemy kieszonkę na monety, aby nie trzeba było otwierać całego portfela kiedy potrzebujemy sięgnąć po drobniaki.

Portfel RFIDsafe V125 posiada dodatkowo bardzo wytrzymały pasek o regulowanej długości z taśmy Dyneema, niezwykle wytrzymałej i trudnej do przecięcia, który możemy zawinąć na nadgarstku. Pasek można odpiąć jeśli nie chcemy z niego korzystać.

Specyfikacja:

Materiały: 210D ripstop nylon, PU1000mm
Wymiary (wys x szer x gł): 13,5cm x 9cm x 2,5cm
Długość paska: 23-35cm
Waga: 95 g

 

PRF10557606
688334018184