Bezpieczny portfel Pacsafe RFIDrsafe V150 czarny
Bezpieczny portfel Pacsafe RFIDrsafe V150 czarny
Bezpieczny portfel Pacsafe RFIDrsafe V150 czarny
Bezpieczny portfel Pacsafe RFIDrsafe V150 czarny

Bezpieczny portfel Pacsafe RFIDsafe V150 czarny

Portfel z ochroną odczytu kart zbliżeniowych RFID. Funkcjonalnie zaprojektowany portfel,  w którym znajdziemy 6 przegródek na karty, zasuwaną siateczkową kieszonkę, siateczkową kieszeń na paszport i przegrodę na banknoty zamykaną suwakiem, który zabezpiecza karabińczyk. Portfel posiada bardzo wytrzymały pasek, który można założyć na szyję, lub zawinąć na nadgarstku.

Produkt niedostępny
229,00 zł

 

Pacsafe RFIDsafe V150 kolor czarny - portfel z ochroną przed sczytaniem kart zbliżeniowych lub kradzieżą tożsamościPortfel z ochroną odczytu kart zbliżeniowych RFID. Chroni przed kradzieżą drobnych kwot z kart zbliżeniowych oraz dokumenty przed zeskanowaniem i kradzieżą tożsamości.

Wygodny, funkcjonalnie zaprojektowany portfel, pomyślany nie tylko jako portfel podróżny, ale codzienny. Znajdziemy w nim 6 przegródek na karty, zasuwaną siateczkową małą kieszonkę, siateczkową kieszeń na paszport i przegrodę na banknoty zamykaną suwakiem, który dodatkowo zabezpiecza karabińczyk. Również miejsce na klucze i uchwyt na pióro.

Portfel RFIDsafe V150 posiada dodatkowo bardzo wytrzymały pasek o regulowanej długości z taśmy Dyneema, niezwykle wytrzymałej i trudnej do przecięcia, który możemy założyć na szyję, lub zawinąć na nadgarstku.

 

Specyfikacja:

Materiały: 210D ripstop nylon, PU1000mm
Wymiary (wys x szer x gł): 17,5cm x 12,5cm x 2cm
Długość paska: 65-128cm
Waga: 125 g

 

PCO10148103

3 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist
Product added to compare.