• Wyprzedaż!
  • -20%
STS Travel Wallet rozmiar L
STS Travel Wallet rozmiar M
STS Travel Wallet rozmiar L
STS Travel Wallet rozmiar L
STS Travel Wallet rozmiar M
STS Travel Wallet rozmiar L

Sea ToSummit Travel Wallet rozmiar M

Bardzo lekki, nieprzemakalny, wysoce odporny na przetarcia czy uszkodzenia mechaniczne, podróżny portfel, który pomoże wygodnie ułożyć dokumenty, karty, dokumenty czy inne drobiazgi. Posiada on 7 przegródek na karty, 2 duże kieszonki, miejsce na długopis oraz zamykaną suwakiem kieszonkę na monety. Dodatkowo portfel w rozmiarze M posiada zewnętrzną kieszeń na karty pokładowe, czy inne drobiazgi.

Produkt niedostępny
79,20 zł 99,00 zł -20%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 99,00 zł

 

Sea To Summit - turystyczny portfel rozmiar M - bądź dobrze zorganizowany w podróży!

 

Lekki, nieprzemakalny i bardzo odporny na przetarcia czy uszkodzenia mechaniczne, podróżny portfel Sea To Summit, pomoże nam wygodnie zorganizować w podróży nasze dokumenty, karty, dokumenty czy inne drobiazgi.
Ten portfel zaskoczy Cię swoją lekkością i funkcjonalnością, posiada on 7 przegródek na karty, 2 duże kieszonki, miejsce na długopis oraz zamykaną suwakiem kieszonkę na monety. Dodatkowo portfel w rozmiarze M posiada zewnętrzną kieszeń na karty pokładowe, czy inne drobiazgi.
Dzięki zastosowaniu jako wyściółki portfela wodoodpornej tkaniny Ultra-Sil, dokumenty i gotówka są zabezpieczone przed działaniem żywiołów. Portfel zasuwany jest na bezpieczny i solidny suwak YKK.


Wymiary: 105x20x175 mm
Waga: 84g

 

 

ATLTWL
9327868021512

3 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist
Product added to compare.