Raki półautomatyczne Black Diamond Serac Pro
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%

Raki automatyczne Serac Pro Black Diamond

Raki automatyczne z nierdzewnej stali Black Diamond Serac Pro sprawdzą się zarówno podczas wspinaczki w kaskadach jak i alpejskich trawersów lodowcem. Raki o klasycznej konstrukcji, przednie, poziomo ustawione zęby pomagają w stabilnym poruszaniu na stromym zboczu, mocne środkowe tylne zęby z tyłu zapewniają stabilność i bezpieczeństwo w zejściu lub podczas poruszania się w terenie o niedużym nachyleniu.

517,65 zł (brutto) 609,00 zł -15% 420,85 zł (netto)
check Wysyłamy w 24 godziny

Raki Serac Pro Black Diamond - klasyczne automatyczne 12 punktowe stalowe raki ze stali nierdzewnej

 

Raki półautomatyczne 12- punktowe z nierdzewnej stali Serac Pro sprawdzą się zarówno podczas wspinaczki w kaskadach jak i alpejskich trawersów lodowcem. Raki o klasycznej konstrukcji, przednie, poziomo ustawione zęby pomagają w stabilnym poruszaniu na stromym zboczu, mocne środkowe tylne zęby z tyłu zapewniają stabilność i bezpieczeństwo w zejściu lub podczas poruszania się w terenie o niedużym nachyleniu.

Raki w wersji Pro przeznaczone do butów alpinistycznych, które w strefie pięty i palców posiadają odpowiednio wymodelowany rant umożliwiający zapięcie wiązań. Mocowanie tylne oferuje dodatkową możliwość dopasowania do buta dzięki systemowi mikro regulacji.

Raki wyposażone są w możliwość regulacji rozmiaru, pozwolą na komfortowe dopasowanie do buta. Tylna i przednia część raków posiadają system ABS zapobiegający lepieniu się śniegu i tworzenia śnieżnych kul pod rakami.

 

Materiał: stal nierdzewna
Zakres regulacji rozmiaru: 36-46
Waga pary: 890g

 

 

BD 400043
1 Przedmiot
793661269731