• -15%
Raki półautomatyczne Black Diamond Serac Pro

Raki automatyczne Serac Pro Black Diamond

Raki automatyczne z nierdzewnej stali Black Diamond Serac Pro sprawdzą się zarówno podczas wspinaczki w kaskadach jak i alpejskich trawersów lodowcem. Raki o klasycznej konstrukcji, przednie, poziomo ustawione zęby pomagają w stabilnym poruszaniu na stromym zboczu, mocne środkowe tylne zęby z tyłu zapewniają stabilność i bezpieczeństwo w zejściu lub podczas poruszania się w terenie o niedużym nachyleniu.

Produkt niedostępny
517,65 zł 609,00 zł -15%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 609,00 zł

 

Raki Serac Pro Black Diamond - klasyczne automatyczne 12 punktowe stalowe raki ze stali nierdzewnej

 

Raki półautomatyczne 12- punktowe z nierdzewnej stali Serac Pro sprawdzą się zarówno podczas wspinaczki w kaskadach jak i alpejskich trawersów lodowcem. Raki o klasycznej konstrukcji, przednie, poziomo ustawione zęby pomagają w stabilnym poruszaniu na stromym zboczu, mocne środkowe tylne zęby z tyłu zapewniają stabilność i bezpieczeństwo w zejściu lub podczas poruszania się w terenie o niedużym nachyleniu.

Raki w wersji Pro przeznaczone do butów alpinistycznych, które w strefie pięty i palców posiadają odpowiednio wymodelowany rant umożliwiający zapięcie wiązań. Mocowanie tylne oferuje dodatkową możliwość dopasowania do buta dzięki systemowi mikro regulacji.

Raki wyposażone są w możliwość regulacji rozmiaru, pozwolą na komfortowe dopasowanie do buta. Tylna i przednia część raków posiadają system ABS zapobiegający lepieniu się śniegu i tworzenia śnieżnych kul pod rakami.

 

Materiał: stal nierdzewna
Zakres regulacji rozmiaru: 36-46
Waga pary: 890g

 

 

BD 400043

Product added to wishlist
Product added to compare.