Raki półautomatyczne  Black Diamond Sabretooth Clip
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-18%

Raki półautomatyczne Sabretooth Clip Black Diamond

Uniwersalne raki półautomatyczne o klasycznej konstrukcji. 14 punktowe raki Black Diamond Sabretooth Clip wykonane zostały na bardzo wytrzymałej, a jednocześnie relatywnie lekkiej stalowej konstrukcji. Dla zwiększenia wygody i bezpieczeństwa wyposażone są w podkładki antyśnieżne ABS. W łatwy sposób można dopasować je do rozmiaru buta, a dodatkową możliwość dostosowania oferuje regulacja tylnego wiązania.

704,38 zł 859,00 zł -18% 572,67 zł (netto)
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 486,75 zł
check Wysyłamy w 24 godziny

Raki Sabretooth Clip Black Diamond - 14 punktowe raki półautomatyczne, na stalowej konstrukcji wyposażone w system anti-snow

Uniwersalne raki półautomatyczne o klasycznej konstrukcji z technicznym rysem, pozwolą bezpiecznie i skutecznie pokonać różnorakie lodowe odcinki. 14 punktowe raki Sabretooth Clip wykonane zostały na bardzo wytrzymałej, a jednocześnie relatywnie lekkiej stalowej konstrukcji. Dla zwiększenia wygody i bezpieczeństwa wyposażone są w podkładki antyśnieżne ABS, dzięki ich zastosowaniu mokry śnieg nie lepi się do raków tworząc pod spodem śnieżne kule utrudniające poruszanie się.

Dwa przednie zęby ustawione są poziomo, umożliwiając stabilne operowanie w stromych odcinkach, technicznie ustawione dalsze zęby wspierają bezpieczne poruszanie w terenie o mniejszej ekspozycji oraz zejściu.

Wersja półautomatyczna przeznaczona jest do zapięcia na butach alpinistycznych, które w strefie pięty posiadają wyprofilowany rant do wpięcia mocowania, natomiast w strefie palców wiązania koszykowe tego rantu nie wymagają. W łatwy sposób można dopasować je do rozmiaru buta, a dodatkowe dopasowanie do buta umożliwia mikro regulacja tylnego wiązania. 

Konstrukcja stalowa raków oprócz wysokiej wytrzymałości na działające siły, posiada ogromny atut użytkowy: stalowe raki po prostu nie będą rdzewieć, zważywszy, że nie zawsze jest możliwość wysuszenia sprzętu w schronisku czy na biwaku, jest to bardzo istotna zaleta.

  • Typ: raki półautomatyczne
  • Materiał: stal nierdzewna
  • Waga pary: 910 g
  • Zakres regulacji rozmiaru: 36-46

 

BD400044
1 Przedmiot
793661269748

6 innych produktów w tej samej kategorii: