Ręcznik szybkoschnący z polygiene DrBacty Tukan XL
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Ręcznik Dr Bacty XL Tukan

Ręcznik szybkoschnący DrBacty Tukan z impregnacją antybakteryjną Polygiene w rozmiarze XL. Wykonany z mikrofibry - tkaniny, której włókna są 4 razy cieńsze od ludzkiego włosa, co sprawia, iż mimo niskiej wagi ręcznik  temu jest niezwykle chłonny. Może zaabsorbować ilość wody 4,5 razy większą od swojej wagi i 3 razy większą od tkaniny bawełnianej o tej samej powierzchni. Wzór z kolorowymi kwiatami i tukanami przełamuje nudę jednokolorowych ręczników, pozwala poczuć się bliżej natury na basenowym czy biwakowym prysznicu.

 

79,90 zł (brutto) 64,96 zł (netto)
block Produkt niedostępny

Ręcznik DrBacty Tukan - ręcznik szybkoschnący z ultramikrowłókna z powłoką antybakteryjną Polygiene o wymiarach 60x130cm

 Rewelacyjny turystyczny ręcznik szybkoschnący z motywem tukanów i kwiatów dżungli. Wykonany z tkaniny, której włókna są 4 razy cieńsze od ludzkiego włosa. Dzięki temu jest niezwykle chłonny. Ręcznik może zaabsorbować ilość wody 4,5 razy większą od swojej wagi i 3 razy większą od tkaniny bawełnianej o tej samej powierzchni. Zatem mały ręcznik wystarczy nam aby wytrzeć się do sucha po biwakowym prysznicu.

Dodatkową zaletą ręczników szybkoschnących Dr. Bacty jest pokrycie tkaniny impregnacją Polygiene - powłoką antybakteryjną wykorzystującą technologię jonów srebra - powłoka ta ogranicza rozwój bakterii i grzybów, zapobiegając w ten sposób powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Jest to istotne jeśli nie będziemy mieli możliwości dosuszyć naszego ręcznika przed spakowaniem do plecaka, co się nierzadko zdarza w podróży.

 

  • materiał: 100% ultramikrowłókno
  • wykończenie antybakteryjne: Polygiene
  • wymiary:60x130 cm
  • waga 175g
  • wykończenie: Polygiene

 

Produkt ekologiczny tzn. mający minimalny wpływ na środowisko w procesie produkcji oraz nie zawierający środków i substancji szkodliwych dla człowieka.


 

 

 

DRC-XL-TUKAN
5900718341714