Dr.Bacty ręcznik szybkoschnący S (40x65cm)
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Wyprzedaż! -15%

DrBacty ręcznik szybkoschnący XL (63x150cm)

Ręcznik szybkoschnący z mikrofibry z impregnacją antybakteryjną w rozmiarze XL. Wykonany z tkaniny, której włókna są 4 razy cieńsze od ludzkiego włosa. Dzięki temu jest niezwykle chłonny. Ręcznik może zaabsorbować ilość wody 7 razy większą od swojej wagi i 3 razy większą od tkaniny bawełnianej o tej samej powierzchni. Zatem mały ręcznik wystarczy nam aby wytrzeć się do sucha po biwakowym prysznicu.

67,15 zł 79,00 zł -15%
check Wysyłamy w ciągu 24 godzin

DrBacty - turystyczny ręcznik szybkoschnący z ultramikrowłókna z powłoką antybakteryjną o wymiarach 63x150cmRewelacyjny turystyczny ręcznik szybkoschnący. Wykonany z tkaniny, której włókna są 4 razy cieńsze od ludzkiego włosa. Dzięki temu jest niezwykle chłonny. Ręcznik może zaabsorbować ilość wody 7 razy większą od swojej wagi i 3 razy większą od tkaniny bawełnianej o tej samej powierzchni. Zatem mały ręcznik wystarczy nam aby wytrzeć się do sucha po biwakowym prysznicu.
Dodatkową zaletą ręczników szybkoschnących Dr. Bacty jest pokrycie tkaniny powłoką Dr. Bacty Protection - powłoką antybakteryjną wykorzystującą technologię jonów srebra - powłoka ta ogranicza rozwój bakterii i grzybów, zapobiegając w ten sposób powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Jest to istotne jeśli nie będziemy mieli możliwości dosuszyć naszego ręcznika przed spakowaniem do plecaka, co się nierzadko zdarza w podróży.

  • materiał: 100% ultramikrowłókno
  • wykończenie antybakteryjne: Dr. Bacty Protection
  • wymiary:63x150 cm
  • wykończenie: Polygiene


Produkt ekologiczny tzn. mający minimalny wpływ na środowisko w procesie produkcji oraz nie zawierający środków i substancji szkodliwych dla człowieka.


 

DBactyXL
5902596774141

rozmiary12345.jpg

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące produktu, zadaj pytanie za pomoca poniższego formularza

{gformbuilderpro:1}

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: