McNett ręcznik szybkoschnący Outgo XL
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-20%

McNett Outgo XL (90cm x 157cm)

Duży, praktyczny ręcznik turystyczny z mikrofibry. Delikatny i przyjemny w dotyku materiał, faktura ręcznika przypomina miękką irchę. Ręczniki Outgo Towel wyróżniają się niezwykłą chłonnością: potrafią zaabsorbować ilość wody równą nawet 5-krotności swojej wagi. Są delikatne i przyjemne w dotyku. Łatwo je wysuszyć - prawie 90% wody można usunąć z ręcznika poprzez zwykłe wyżymanie w  rękach.
 

79,20 zł (brutto) 99,00 zł -20% 64,39 zł (netto)
block Produkt niedostępny

McNett - ręcznik szybkoschnący z mikrofibry  Outgo Towel rozmiar XL

 

 

Praktyczny ręcznik turystyczny z mikrofibry. Delikatny i przyjemny w dotyku materiał, faktura ręcznika przypomina cienką irchę.

Ręczniki Outgo Towel wyróżniają się niezwykłą chłonnością - nawet do 5-krotności swojej wagi. Są delikatne i przyjemne w dotyku. Również łatwo je wysuszyć - prawie 90% wody można usunąć z ręcznika poprzez zwykłe wyżymanie w  rękach.
Ręcznik pakuje się do praktycznego siateczkowego pokrowca, który może później posłużyć nam również jako kosmetyczka. Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca i jest łatwy w transporcie. Idealny dla podróżników, turystów, entuzjastów sportów wodnych czy miłośników kempingu.

Zarówno ręcznik jak i pokrowiec posiadają praktyczne zawieszki.

Wymiary: 90cm x 157cm
Waga: 210 g

 

68156
021563681567