Ręcznik PT POD Outgo Cobalt - kieszonkowy ręcznik szybkoschnący z impregnacją antybakteryjną
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Ręcznik McNett PT POD Outgo Cobalt

Średniej wielkości turystyczny ręcznik szybkoschnący o fakturze irchy. bardzo chłonny i lekki, chowany do wszytej do niego kieszonki. Impregnacja ręcznika w technologii jonów srebra zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu, nawet jeśli nie mamy możliwości aby całkowicie go dosuszyć na danym etapie naszej podróży. Ręcznik świetnie sprawdzi się również na basen, siłownię lub inne treningi.

58,00 zł (brutto) 47,15 zł (netto)
block Produkt niedostępny

McNett ręcznik PT POD Outgo Cobalt - kieszonkowy ręcznik szybkoschnący z impregnacją antybakteryjną

 

Średniej wielkości turystyczny ręcznik szybkoschnący o fakturze irchy. Bardzo chłonny i lekki, chowany do wszytej do niego kieszonki. Impregnacja ręcznika w technologii jonów srebra sprawia, że nie nabierze brzydkiego zapachu, nawet jeśli nie mamy możliwości aby całkowicie go dosuszyć na danym etapie naszej podróży. Ręcznik świetnie sprawdzi się jako ręcznik na basen czy siłownię lub inne treningi.

Wykonany jest z bardzo chłonnej mikrofibry: materiał wchłania do 5 razy tyle wody ile sam waży. Dla większej wygody do ręcznika doszyto uszko do zawieszania, na którym jest również miejsce na zapisanie nazwiska.

Wymiary: 51x 81cm
Waga: 91g

Kolor: kobalt

43230
021563432305