Dr.Bacty ręcznik szybkoschnący S (40x65cm)
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-12%

DrBacty ręcznik szybkoschnący L (60x120cm)

Ręcznik szybkoschnący z mikrofibry z impregnacją antybakteryjną. Wykonany z tkaniny, której włókna są 4 razy cieńsze od ludzkiego włosa. Dzięki temu jest niezwykle chłonny. Ręcznik może zaabsorbować ilość wody 7 razy większą od swojej wagi i 3 razy większą od tkaniny bawełnianej o tej samej powierzchni. Zatem mały ręcznik wystarczy nam aby wytrzeć się do sucha po biwakowym prysznicu.

Fioletowy
Czerwony
Jasnoniebieski
52,71 zł 59,90 zł -12% 42,86 zł (netto)
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 59,90 zł
check Wysyłamy w ciągu 24 godzin

DrBacty - turystyczny ręcznik szybkoschnący z ultramikrowłókna z powłoką antybakteryjną o wymiarach 60x120cmRewelacyjny turystyczny ręcznik szybkoschnący. Wykonany z tkaniny , której włókna są 4 razy cieńsze od ludzkiego włosa. Dzięki temu jest niezwykle chłonny. Ręcznik może zaabsorbować ilość wody 7 razy większą od swojej wagi i 3 razy większą od tkaniny bawełnianej o tej samej powierzchni. Zatem mały ręcznik wystarczy nam aby wytrzeć się do sucha po biwakowym prysznicu.
Dodatkową zaletą ręczników szybkoschnących Dr. Bacty jest pokrycie tkaniny powłoką Dr. Bacty Protection - powłoką antybakteryjną wykorzystującą technologię jonów srebra - powłoka ta ogranicza rozwój bakterii i grzybów, zapobiegając w ten sposób powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Jest to istotne jeśli nie będziemy mieli możliwości dosuszyć naszego ręcznika przed spakowaniem do plecaka, co się nierzadko zdarza w podróży.

  • materiał: 100% ultramikrowłókno
  • wykończenie antybakteryjne: Dr. Bacty Protection
  • wymiary:60x120 cm
  • wykończenie: Polygiene


Produkt ekologiczny tzn. mający minimalny wpływ na środowisko w procesie produkcji oraz nie zawierający środków i substancji szkodliwych dla człowieka.


 

DBactyL
3 Przedmioty
5902596774103

12 innych produktów w tej samej kategorii: