Dr.Bacty ręcznik szybkoschnący S (40x65cm)
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

DrBacty ręcznik szybkoschnący M (40x90cm)

Ręcznik szybkoschnący z mikrofibry rozmiar M (40x90cm). Wykonany z tkaniny , której włókna są 4 razy cieńsze od ludzkiego włosa. Dzięki temu jest niezwykle chłonny. Ręcznik może zaabsorbować ilość wody 7 razy większą od swojej wagi i 3 razy większą od tkaniny bawełnianej o tej samej powierzchni. Zatem mały ręcznik wystarczy nam aby wytrzeć się do sucha po biwakowym prysznicu.

 

Fioletowy
Czerwony
29,90 zł 24,31 zł (netto)
check Wysyłamy w ciągu 24 godzin

DrBacty - turystyczny ręcznik szybkoschnący z ultramikrowłókna z powłoką antybakteryjną o wymiarach 40x90cmRewelacyjny turystyczny ręcznik szybkoschnący. Wykonany z tkaniny , której włókna są 4 razy cieńsze od ludzkiego włosa. Dzięki temu jest niezwykle chłonny. Ręcznik może zaabsorbować ilość wody 7 razy większą od swojej wagi i 3 razy większą od tkaniny bawełnianej o tej samej powierzchni. Zatem mały ręcznik wystarczy nam aby wytrzeć się do sucha po biwakowym prysznicu.
Dodatkową zaletą ręczników szybkoschnących Dr. Bacty jest pokrycie tkaniny powłoką Dr. Bacty Protection - powłoką antybakteryjną wykorzystującą technologię jonów srebra - powłoka ta ogranicza rozwój bakterii i grzybów, zapobiegając w ten sposób powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Jest to istotne jeśli nie będziemy mieli możliwości dosuszyć naszego ręcznika przed spakowaniem do plecaka, co się nierzadko zdarza w podróży.

  • materiał: 100% ultramikrowłókno
  • wykończenie antybakteryjne: Dr. Bacty Protection
  • wymiary:40x90 cm
  • wykończenie: Polygiene


Produkt ekologiczny tzn. mający minimalny wpływ na środowisko w procesie produkcji oraz nie zawierający środków i substancji szkodliwych dla człowieka.


 

DBactyM
1 Przedmioty
5902596774097