McNett ręcznik szybkoschnący Outgo XL
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

McNett Outgo L (77cm x 128cm)

Praktyczny ręcznik szybkoschnący z mikrofibry. Delikatny i przyjemny w dotyku materiał ręcznika przypomina miękką irchę. Ręczniki Outgo wyróżniają się niezwykłą chłonnością: potrafią zaabsorbować wodę nawet do 5-krotności swojej wagi. Łatwo je wysuszyć - prawie 90% wody można usunąć z ręcznika poprzez zwykłe wyżymanie w  rękach, co staje się przydatne w podróży, kiedy często się przemieszczamy.

 

Zielony
Niebieski
79,00 zł 64,23 zł (netto)
check Wysyłamy w ciągu 24 godzin

McNett Outgo Towel rozmiar L - ręcznik szybkoschnący z mikrofibry

 

 

Praktyczny ręcznik turystyczny z mikrofibry. Delikatny i przyjemny w dotyku materiał, faktura ręcznika przypomina cienką irchę.

Ręczniki Outgo Towel wyróżniają się niezwykłą chłonnością - nawet do 5-krotności swojej wagi. Są delikatne i przyjemne w dotyku. Również łatwo je wysuszyć - prawie 90% wody można usunąć z ręcznika poprzez zwykłe wyżymanie w  rękach.
Ręcznik pakuje się do praktycznego siateczkowego pokrowca, który może później posłużyć nam również jako kosmetyczka. Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca i jest łatwy w transporcie. Idealny dla podróżników, turystów, entuzjastów sportów wodnych czy miłośników kempingu.

Zarówno ręcznik jak i pokrowiec posiadają praktyczne zawieszki.

Wymiary: 77cm x 128cm
Waga: 210 g

 

McNett 68159
1 Przedmioty
021563681512

12 innych produktów w tej samej kategorii: