Mission Enduracool chłodzący ręcznik szybkoschnący
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Mission Enduracool Towel - ręcznik chłodzący

Ręcznik szybkoschnący, w którym zastosowano technologię EnduraCool™ która sprawia, iż wilgoć i pot w odprowadzane są do rdzenia materiału, gdzie unikalna konstrukcja cieniutkich włókien rozprowadza cząsteczki wody. To daje efekt wydłużonego chłodzenia skóry - nawet do 30 stopni poniżej średniej temperatury ciała. Mokry ręcznik potrafi utrzymać  chłodzące właściwości nawet przez kilka godzin

 

Różowy
79,99 zł 65,03 zł (netto)
check Wysyłamy w 24 godziny

Ręcznik szybkoschnący z funkcją chłodzenia Mission Enduracool Microfiber Towel TechKnitEnduracool Microfiber Towel TechKnit to chłodzące ręczniki z mikrofibry i flagowy produkt w ofercie amerykańskiej firmy Mission. Polecany zarówno dla wyczynowych sportowców, jak i amatorów traktujących sport czysto rekreacyjnie.
Dzięki zastosowaniu innowacyjnej, autorskiej  technologii EnduraCool ™ wilgoć i pot w odprowadzane są do rdzenia materiału, gdzie unikalna konstrukcja cieniutkich włókien cyrkuluje cząsteczki wody, co w konsekwencji daje efekt wydłużonego chłodzenia skóry - nawet do 30 stopni poniżej średniej temperatury ciała. Mokry ręcznik potrafi utrzymać swoje chłodzące właściwości nawet przez kilka godzin. Równocześnie, dzięki zastosowaniu ochrony UPF 50, chroni przed palącym słońcem. Gdy ręcznik wyschnie, staje się chłonny, miękki i niezwykle przyjemny w dotyku.
Co istotne, wolna od środków chemicznych konstrukcja pozwala prać ręcznik w pralce, dzięki czemu, nie tracąc swoich właściwości, może być on wielokrotnie używany.

 

Przed pierwszym użyciem zaleca się wypranie ręcznika.

Skład: 100% poliester, 
Wymiary ręcznika : 84cm x 30,5 cm.

 

Mission Techknit Lrg
1 Przedmiot
812424018000

12 innych produktów w tej samej kategorii: