Rękawice Black Diamond Soloist Finger Gloves
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-20%

Rękawice Black Diamond Soloist Finger Gloves

Dwuwarstwowe rękawice Black Diamond Soloist Finger Gloves z wydzielonym palcem wskazującym. Zaprojektowane z myślą o komforcie zimowej wspinaczki i  optymalnym dostosowaniu do pogody. Rękawica zewnętrzna z membraną BDry zatrzymuje wilgoć, wewnętrzna zaś ocieplona Primaloft Gold, zatrzymuje ciepło naszych rąk. Dla poprawy stabilności chwytu wnętrze dłoni oraz czubki palców wzmocniono kozią skórą.

XL
415,20 zł (brutto) 519,00 zł -20% 337,56 zł (netto)
check Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Black Diamond Soloist Finger Gloves - dwuwarstwowe rękawice z oddzielnym palcem wskazującym, stworzone do zimowej wspinaczki. Rękawica zewnętrzna z wodoszczelną membraną, wewnętrzna - ocieplona syntetycznym puchem - Primaloft Gold

 

Rękawice Soloist Finger Gloves od Black Diamond zostały zaprojektowane z uwzględnieniem wymagań zimowej wspinaczki. Dwuwarstwowa konstrukcja rękawic pozwala na lepsze dostosowanie do panujących warunków.

To co wyróżnia ten model rękawic spośród wielu propozycji to wydzielenie z rękawicy palca wskazującego aby zyskać jeszcze większą swobodę działania i nowe możliwości. Zewnętrzna rękawica wyposażona w wodoszczelną membranę BDry, uszyta została z oddychającego i wytrzymałego na mechaniczne szkodzenia Pertex Shield. Wnętrze dłoni oraz czubki palców obszyte miękką i mocną kozią skórką, całość połączona wytrzymałymi kevlarowymi przeszyciami.

Wewnętrzna rękawica, została ocieplona syntetycznym puchem Primaloft Gold, który grzeje nawet jeśli zamoknie, jednocześnie szybko oddaje wilgoć i wysycha.

W cieplejszych warunkach do operowania w skale wystarczą rękawice zewnętrzne, ale kiedy zrobi się naprawdę zimno, możemy wyjąć naszego "asa z rękawa" i założyć wewnętrzną ciepłą rękawicę.

Wydłużony mankiet ze ściągaczem pozwoli nałożyć rękawice na kurtkę i zabezpieczyć dłonie przed nasypywaniem się śniegu lub lodu do środka.

 

Specyfikacja:

Waga (pary): 261g
Zakres temperatur: Extremum/Komfort: -29/-12
Ocieplenie rękawicy wewnętrznej: Primaloft Gold 340g

BD801691
2 Przedmioty
793661220657

Aby dobrać odpowiedni rozmiar rękawic Black Diamond, należy :

1. Zmierz dłoń zgodnie z poniższym rysunkiem ( mierzymy szerokość dłoni na linii kostek w najszerszym miejscu, oraz długość dłoni od nadgarstka do czubków palców)

2. Wybierz większy z pomiarów.

3. Odszukaj wynik pomiaru w poniższej tabeli.

 


 

 Pomiar dłoni w cm