Marmot Randonnee Glove rękawice Gore Tex z ociepleniem Primaloft
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-20%

Marmot Randonnee Glove męskie rękawice Gore-Tex XL

Marmot Randonnee Glove  to rękawice cenione przez narciarzy i przewodników górskich. Rękawice wzmocnione skórą, wyposażone w membranę Gore-Tex, Rękawice narciarskie  ocieplane syntetycznym puchem - unikalna technologia Primaloft. Bardzo ciepłe rękawice z komfortem -18 do -7 stopni C. Wszystko to sprawia, że rękawice zostały wielokrotnie docenione przez użytkowników.

 

279,20 zł (brutto) 349,00 zł -20% 226,99 zł (netto)
check Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Marmot - rękawice Randonnee Glove  męskie rękawice z membraną Gore-Tex, ocieplane Primaloft - ulubione rękawice narciarzy i przewodników górskich

 

Rękawice wzmocnione skórą, ze wstawkami z Gore-Tex, ocieplane syntetycznym puchem - unikalna technologia Primaloft. Bardzo ciepłe rękawice z komfortem -18 do -7 stopni C. Wszystko to sprawia, że rękawice zostały wielokrotnie docenione przez użytkowników.

Charakterystyka:

  • Rękawica wykonana z Marmot MemBrain® 2L - wodoodpornej/oddychającej tkaniny, posiada oddychającą wstawka z Gore-Texu

  • Ocieplenie rękawic - Primaloft® Insulation - opatentowany syntetyczny puch - syntetyk, który jest najbardziej zbliżony do naturalnego puchu jeśli chodzi o strukturę, ciepłotę oraz wrażenie dotykowe. Jest to jedyny rodzaj izolacji, której każde włókno z osobna pokryte jest warstwą zapobiegającą nasiąkaniem wodą. Ocieplenie to jest dwa razy cieplejsze niż inna warstwa izolacyjna o tej samej grubości.

  • DriClime® wyściółka wykonana z materiału który charakteryzuje się doskonałą oddychalnością i pełni funkcję regulatora wilgotności wymuszając jej transport na zewnątrz rękawicy
  • Sznureczki na nadgarstek - zabezpieczają przed zgubieniem rękawic kiedy je zdejmujemy z ręki
  • Pasek do regulacji na nadgarstku

 

 

1500-1331
1 Przedmiot
785562880757