Rękawice softshell, windstopper męskie

-17%
Black Diamond Windweight Mitt rękawice z klapką
Wysyłamy w 24 godziny

Rękawice windstopperowe z klapką. Potrzebujesz uwolnić palce do precyzyjnej operacji na mrozie, wystarczy że wywiniesz do góry klapkę, zapniesz na magnetyczny nap i gotowe! Rękawice Black Diamond WindWeight Mitt uszyte z blokującego wiatr materiału Polartec® Windbloc-ACT® wnętrze dłoni zostało wzmocnione wytrzymałą skórą Pittard.148,57 zł
179,00 zł
-15%
Rękawice Black Diamond Mont Blanc
Wysyłamy w 24 godziny

Antypoślizgowe, oddychające rękawice z impregnacją hydrofobową. Rękawice Black Diamond Mont Blanc, zapewnią ochronę w trudniejszych warunkach atmosferycznych, ale nie spowolnią Cię w czasie górskiego biegu, czy innych zmagań w terenie podczas których liczy się czas i precyzja. Rękawice Black Diamond Mont Blanc posiadają unikalny silikonowy print na wewnętrznej stronie, zapewniający pewny chwyt kijka lub butelki.
101,15 zł
119,00 zł
-10%
Marmot Infinium Windstopper Glove
Wysyłamy w 24 godziny

Męskie wiatroszczelne rękawice z technologią Gore® Infinium with Windstopper® rozwiązaniem, którego zadaniem nie jest tutaj zapewnienie wodoszczelności, ale zadbanie  o najwyższy komfort użytkownika.

Miękki, przyjazny w kontakcie ze skórą oraz wygodny jeśli chodzi o operacje sprzętowe fleece, nie przepuszcza wiatru, dzięki czemu nie pozwala na wychłodzenie rąk.

Wnętrze dłoni wzmocniono poliuretanowymi nakładkami, które zapobiegają szybkiemu zużyciu najbardziej narażonych na intensywne użytkowanie stref, a także działają antypoślizgowo.

Palec wskazujący oraz środkowy posiadają interaktywne wykończenie, umożliwiające korzystanie z telefonu lub tabletu w rękawicach.

Na palcach środkowych znajdują się pętelki, za które możemy przypiąć rękawice karabińczykiem.

206,10 zł
229,00 zł
-15%
Rękawice Black Diamond Midweight Softshell Mitt
Wysyłamy w 24 godziny

Oddychające łapawice, które ochronią Twoje dłonie w chłodniejsze dni. Rękawice Black Diamond  Midweight Softshell Mitt dobrze sprawdza się podczas aktywności w chłodne dni. noszone podczas górskich podejść, biegania czy skiturowych wyjść zachowają ciepło Twoich dłoni.
Wewnętrzna strona łapawicy wyłożona jest miękką kozią skórą, która jest wytrzymała i pozwala pewnie trzymać kijki.  Zewnętrzna strona łapawicy dopcieplona została wkładką PrimaLoft Gold.
Kciuk oraz strefa opuszków palców łapawicy pozwala na obsługę ekranu dotykowego telefonu lub tabletu.
Streczowe mankiety ułatwiają zakładanie i zdejmowanie łapawic, nie pozwalają na przenikanie chłodu do wnętrza.
152,15 zł
179,00 zł
-15%
Rękawice Black Diamond Wind Hood Gridtech Gloves
Wysyłamy w 24 godziny


Oddychające polarowe rękawiczki z rozwijaną klapką chroniącą przed wiatrem. Rękawice Black Diamond  Wind Hood Gridtech Gloves to ochrona termiczna dla Twoich dłoni przy wielu wariantach pogodowych. Na polarową rękawiczkę o strukturze kostki, która doskonale zatrzymuje ciepło, możemy rozwinąć i założyć kaptur z wiatroszczelnej tkaniny Pertex Quantum.
W ten sposób zabierając tylko jedną parę rękawic na bieganie, skitury czy trekking jesteśmy przygotowani na liczne warianty pogodowe. Rozwijana nakładka z Pertex jest wiatroszczelna i w chroni przed deszczem. Rękawica - nakładka zwijana jest do kieszonki na mankiecie rękawiczki.
Wewnętrzna strona rękawicy posiada silikonowy nadruk w postaci maleńkich kropeczek, które pozwalają na bezpieczny uchwyt kijków trekkingowych lub czekana
169,15 zł
199,00 zł