Marmot Expedition Mitt rękawice wyprawowe
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Wyprzedaż! -140,00 zł

Marmot Expedition Mitt rękawice wyprawowe Primaloft

Bardzo ciepłe rękawice wyprawowe, ocieplane synetycznym puchem Primaloft.  Oddychający materiał zewnętrzny z membraną, o wysokiej odporności na wilgoć, podszewka DriClime, efektywnie odprowadza nadmiar potu na zewnątrz. Rękawice Marmot Expedition są gwarancją ciepła przy temperaturze poniżej -18 stopni C, dłonie pozostają ciepłe nawet przy długotrwałej ekspozycji na niskie temperatury

449,00 zł 589,00 zł - 140,00 zł
block Obecnie brak w magazynie

Marmot Expedition Mitt - bardzo ciepłe męskie rękawice wyprawowe i narciarskie, ocieplane puchem syntetycznym Primaloft

 

Od wielu lat  ten model rękawic Marmota cieszy się niesłabnącą popularnością wśród alpinistów oraz narciarzy. Rękawice zapewniają ciepłe dłonie nawet przy długotrwałej ekspozycji na niskie temperatury. Rękawice Expedition są gwarancją komfortu i ciepła przy temperaturach poniżej -18 stopni C.
Rękawice są skonstruowane w sposób,  umożliwiają założenie dodatkowej cienkiej rękawicy, jeśli operujemy w naprawdę zimnych warunkach.

Tajemnicą skuteczności tych rękawic jest precyzyjne rozmieszczenie warstw ocieplenia wykonanego w technologii Primaloft® Insulation- syntetycznego puchu, który w procesie technologicznym został zabezpieczony przed nasiąkaniem wilgocią.

 

  • - Rękawica wykonana z Marmot MemBrain® - wodoodpornej i oddychającej tkaniny

  • - Ocieplenie rękawic - Primaloft® Insulation - opatentowany syntetyczny puch - syntetyk, który jest najbardziej zbliżony do naturalnego puchu jeśli chodzi o strukturę, ciepłotę oraz wrażenie dotykowe. Jest to jedyny rodzaj izolacji, której każde włókno z osobna pokryte jest warstwą zapobiegającą nasiąkaniem wodą. Ocieplenie to jest dwa razy cieplejsze niż inna warstwa izolacyjna o tej samej grubości.
  • - DriClime® podszewka wykonana z materiału który charakteryzuje się doskonałą oddychalnością i pełni funkcję regulatora wilgotności wymuszając jej transport na zewnątrz rękawicy
  • - Wzmocniona wewnętrzna część rękawicy
  • - Sznureczki na nadgarstek - zabezpieczają przed zgubieniem rękawic kiedy je zdejmujemy z ręki
  • - Pasek do regulacji na nadgarstku

 

16200-001
785562932227